Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak hány...

Skorpió87 kérdése:

Szerintetek a férfiak hány %-a (például ha hazánkat nézzük), szenvedélybeteg (alkohol, dohányzás), de legfőkébben aki alkoholizál érdekel? Elnézést, hogy nem a megfelelő kategóriába tettem a kérdésem.

Figyelt kérdés
Nem hiszem el egyébként, hogy ilyen sok szenvedélybeteg van (pl. a férfiak között), vagy például aki nem tudja a pénzt beosztani. Tényleg nincs egy normális férfi, aki megálljt tud parancsolni és egy bizonyos határt szabni az efajta vágyainak? Miért nem ismerünk mértéket, miért jó az egészségünkkel és a pénztárcánkkal kibabrálni...Többek között...
2017. júl. 31. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*legfőképpen
2017. júl. 31. 22:04
 2/11 anonim ***** válasza:

Erről vannak az Észak-Magyarországban grafikonok, de több év papíranyagát kéne összevetni ahhoz, hogy jó képet kaphassunk.

KSH-statisztika nincs? Az is megteszi.

2017. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mert, úgy állnak hozzá a dologhoz, a mai nap "megvolt" akkor holnap is meg élek valahogyan. Nincs akaraterejük, nagyon sok minden az akaraton múlik, én hogyha elhatározok valamit(idén akartam venni egy xboxot, és volt olyan hogy egy nap 17 órát dolgoztam, és másnap 7kor megint kezdtem 16/f és egy hónap alatt összejött az ára). De nem mindig kell mindent elhatározni, hogy mit akarunk venni, én úgy akarok majd élni, hogy amikor bemegyek a boltba, akkor ne azt nézzem, hogy egy üdítő mennyibe kerül, meg egy sajt, hanem azt vegyem, amelyik nekem kell. Lehet kicsit eltértem a témától, bocsi. Minden az akaraton múlik, ha nem akarnak, nem fognak semmit elérni soha.
2017. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam, hogy egy statisztikát megnéznék.


De nem is igazán a számok érdekelnek leginkább, csak hogy tényleg van-e ilyen férfi. De ugye sok múlik a szimpátián, vonzalmon, még ezek a tényezők is édeskevesek hozzá. Csak annyi nő és némely férfi kínlódik így a párjával, szóval nem értem...sok...

2017. júl. 31. 22:14
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyira nem tértél el :) Hát ez is jó hozzáállás, bár akkor többet kell keresni, mint minimálbér. És félre így már nem tudsz tenni, már amennyiben, ha akarsz... Én nem járok fodrászhoz, magam vágom a hajam, és festem, se kozmetikushoz, ezzel is sokat lehet spórolni és enm érzem, hogy csorba esett volna a nőiességemen. Inkább arra gondolok, hogy így több jut. Egy utazást többre értékelek, vagy egy jó könyvet, stb. Amin lehet spórolni, megteszem.


Mondjuk a szenvedélybetegséghez visszatérve természetesen úgyis lelkibajokról beszélhetünk, de hát nem ez a módja. Annyi minden létezik a világon, ami feszültséglevezető...

2017. júl. 31. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a komoly piásokat 800e-re becsülik.
2017. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontos adatokat ki lehetne nyomozni. Csak nagyjából az össz. lakosságot tekintve (nők, férfiak) 7-800 ezer alkesz, 3 millió dohányos, 1.5 millió gyógyszerfüggő.

Férfiban több a piás, dohányos, nőben a gyógyszerfüggő, és persze vannak átfedések a szerek között.

2017. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60% simán elmegy. Az alkoholizálásnak vanna fokozatai, de aki piál (hót mindegy, hogy hogyan), az kb. 75-80%.
2017. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 kollegám közt van 2 alkoholista, és 3 dohányos, és 3 akik ritkán de isznak, és egy aki egyáltalán nem iszik. Én ritkén iszok, bulikban ha kínálnak cigizek is néha, de emellett sportolok, eglszségesen eszek. Szóval a fent emlitettek olyan 20-30%-ban jellemzőek szerintem.
2017. aug. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még a gyógyszerfüggőkről el is feledkeztem. Mondjuk, ha magamba nézek egy jó kávét nem hagynék ki. :D Na, de napi 1x fogyasztom csak. Tényleg elgondolkodtatóak a számok.
2017. aug. 2. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!