Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angolul twitteren volt egy...

Angolul twitteren volt egy ilyesmi: "Szerintem a heteroprideot azok az emberek találták ki, akik már gyerekként megsértődtek, amikor nem kaptak ajándékot mások szülinapjára. " Kíváncsi lennék, hogy ki tweetelte és hogy volt pontosan?

Figyelt kérdés
Olvastam egyszer egy cikket, ahol twitterről voltak idéztek különböző emberektől, angolul. Nem mentettem el sajnos, de ez volt az idézet lényege nagyjából, viszont azóta nem találtam meg, úgy se, amikor kb. ezt lefordítva angolul kerestem rá. Hátha valaki más is olvasta, lementette, vagy megtalálja.

#idézet #Twitter #heteropride
2017. aug. 3. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon hasonló a szövegük (a hetero pride olyan mint egy gyerek aki addig sírt amíg ő is kapott ajándékot a testvére születésnapján).

2017. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nem pont ez volt, de tényleg nagyon hasonló, köszi!
2017. aug. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!