Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nagyon megsértőd...

Mit tegyek ha nagyon megsértődtek rám?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 nap múlvs megyünk nyaralni. Szüleim már tudtak róla egy ideje, szóval nem az, hogy hirtelen érte őket ez az egész.

Barátom osztrák és csak néhány éve él itt Magyarországon, még nem annyira járt sokat ott, ahova megyunk, de szereti azt a helyet. Ahogy én is amúgy :D

Tudom, hogy szüleim mire gondolnak és ezért nem akarnak elengedni, de elhihetik, hogy nem ez lenne az első alkalom, és tudunk vigyázni.

De eléggé visszatartanak és megy rajta a veszekedés. Már nagyon nincs kedvem ehhez a veszekedés dologhoz.. Szeretném ha megértenének, de nem akarnak..


2016. jún. 20. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem fiatal koromban, hogy itt randizhatunk, amott már nem. Igaz egyik helyen sem fogták a kezemet, akkor meg nem mindegy?

Ha attól félnek, hogy akkor kapod be a legyet, az 5 perc alatt is megeshet bármelyik bokorban. Ha meg attól, hogy elrabol és elad téged, azt is már rég megtehette volna. :-D

Kb. ezeket mondd el nekik.

2016. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A f..sz nem csak otthon all fel
2016. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kihagytad azokat a lényeges infókat hogy hány éves vagy, és kinek kéne finanszírozni a nyaralást.
2016. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!