Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek van olyan hogy bemente...

Veletek van olyan hogy bementek egy boltba/hivatalba es az elarusitono vagy titkarno bunko tusko modjara viselkedik veletek?

Figyelt kérdés
Ez mitol lehet? Hiszen meg sosem latott es semmit nem tud rolam? Mivel valtom ki ezt? Semmi olyat nem teszek amivel megbathatnam, felbosszanthatnam oket. Azert eleg zavaro tud lenni es serto az ilyen, hiszen nem szolgalok ra erre a fajta banasmodra. 28 F
2017. szept. 22. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt mér igen, meg egyik kollegina is ilyen volt. Először találkoztam vele, mert még új voltam, ő pedig egy szép lány, gondoltam dumálok vele egy kicsit, miért ne Ő meg azonnal bebunkózott. Azóta nem is köszönök neki.
2017. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz napja volt eppen vagy alapbol bunko. Nem a szemelyednek szol.
2017. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja arra én is gondoltam, hogy idegileg kivannak vagy a munkájuk miatt, vagy pedig a magánéletük miatt. Tele vannak feszkóval és idegenekre is kivetítik ezt. Amúgy nem kéne ezt tenniük.
2017. szept. 22. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 évig voltam eladó, a rövid magyarázat az, hogy a bunkó, tuskó vevők, akik napi szinten arra használtak, hogy feltöröljék velem a padlót, mer' nem volt otthon szex, vagy nemtom... szimplán tönkretettek. Szóval amikor a munkád része az, hogy napi szinten aláznak, sértegetnek, anyádat emlegetik, mert csak, mert tudják, hogy veled megtehetik, mert te nem szólhatsz vissza (max helyeselhetsz, h bizony az én jó qrva anyámat, a kedves vevőnek mindig igaza van), és ha negyed órányi üvöltözés után (ami hangsúlyozom, csak a vevő reszortja, te nem tehetsz/mondhatsz semmit) el mered bőgni magad tehetetlenségedben, akkor méginkább te vagy a hülye... stb.-stb., tudnám még folytatni...

Szóval ez egy idő után tönkretesz, és valóban nekem is feltűnt, hogy már nem tudok örülni az embereknek, már mindegyikben azt látom, hogy mikor fog belém rúgni, mert csak, erre pedig egy védekező beállás az, hogy nem mutatom magam gyengének...

Persze abba is hagytam, de sajnos beletellt egy kis időbe, mire felfogtam, hogy olyan szintre juttattak az emberek, hogy már kapásból gyűlölöm őket, mert rosszindulatú szemét ghecinek láttam már az összeset.

Szal az én tapasztalatom szerint ez az oka.

2017. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


De ennyire rossz azért csak nem lehet. Legalábbis én még nem voltam szemtanúja olyasminek, hogy egy elárusítónővel agresszíven bántak volna. Néha talán láttam olyat, hogy nézeteltérés támadt a visszajáró elszámolása miatt, ám ok nélkül nem láttam. Nem mondom, hogy nincs ilyen, csak én még nem voltan szemtanúja hasonlónak.

2017. szept. 22. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

"De ennyire rossz azért csak nem lehet."

De igen, lehet. A tipikus bunkerek nem akkor fognak alázni, amikor más is látja, jellemzően akkor csinálják, amikor egyedül, azaz "védtelen" vagyok. Tipikus.

Gondolom Te is a normális vevők közé tartozol, értsd: emberszámba veszed az eladót, köszönsz neki, ne adj'isten még a "kérek" szót is használod... ezért nem tudod elképzelni, hogy mennyi büdös bunkó tirpák van... én sem tudtam. Sőt, szerettem az embereket, örültem nekik, mosolyogtam, kedves voltam, stb... elmúlt.

2017. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De egész pontosan miket tettek? Nem köszöntek? Annyit mondtak, hogy adjál ezt, meg azt, nem téve hozzá a kérlek szót? Hát igen, a proli réteg már csak ilyen, idegen számukra a udvariasság. Azért nem ártana az utálatot csak ezen réteg felé érezni, és nem kivetíteni válogatás nélkül mindenkire. Én például annak ellenére tapasztaltam kellemetleneket, hogy nem viselkedek bunkó módjára. Szóval ez alapján én is megvádolhatom az elárusítónőt, hogy neveletlen, paraszt lány.
2017. szept. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!