Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nem ertem egy adott ferfi viselkedeset. Mikor hetkoznapi cuccban vagyok, poenkodik, kedves, flortol velem, viszont ha kicsípem magamat es szexin oltozok fel, akkor ugy viselkedik velem, mintha uveg lennék. Ram sem nez, hozzám sem szól. Mas ferfi is csinalja ezt?
2017. júl. 28. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ribnosan öltözöl, ami nem tetszik neki, vagy neki van az efféle ruhájú nőkkel rossz emléke.
2017. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális lányokat kedveli és ilyenkor mindig csalódik, hogy te is csak egy tucat, egykörös particsaj vagy
2017. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h ribisen oltozok fel, nem olyan tipus vagyok. Pl mikor a szaladgalos farmer es póló kombo helyett, egy csinos nyari ruhat felveszek. (amiből természetesen nincs ki se a fenekem , sem a mellem)
2017. júl. 28. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A laza stílus jön be neki, ennyi. Én pl.ha a páromat sportos cuccban látom ( jóganaci, edzőnaci, kerékpáros naci, fürdőruci, stb) néha jobban felizgat a látványa, mint csiniben...
2017. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik veled,kóstolgat,flörtölget,aztán mikor meglát dögösben,akkor beszarivá válik.Talán mert szájkaratés.
2017. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Vagy csak en ertelmezem felre alapjaraton es egyáltalán nem.jovok be neki.
2017. júl. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!