Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ellopja az...

Mit tegyek, ha ellopja az életemet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,jövőre fogunk végezni. Ugyanúgy néz ki, ahogy én és még tesz is ennek érdekében. Én mindig egyedi voltam, bekerültem ebbe az osztályba és lett olyan, aki nem csak hogy hasonló stílusú, de teljesen ugyanúgy viselkedik, mint én. Ha valakivel randizni szeretnék, kiderül, hogy a csaj ismerőse vagy régen volt köztük valami és akkor a csaj lesz a középpontban. A csaj azt mondja, hogy mi ugyanolyanok vagyunk belsőleg is. És mindenki más is ezzel jön. Annyira kiborít! Legszívesebben elmennék a suliból, hogy ne legyen a közelemben. Bár még máshol is megtalálna, ez mindenhol ott van. Ellopja a stílusomat, a szokásaimat, a nőiességemet, a barátaimat, az egész életemet! Még ha csak barátkozom is valakivel, már akkor kiderül, hogy az ő ismerőse is, holott a fővárosban élek. Ilyen már nincs, de tényleg. Volt már lelkiismeretfurdalásom emiatt, de aztán rájöttem, hogy basszus, ezt ő csinálja. Ha változtatok magamon, hogy ne hasonlítsak rá, akkor ő is változtat. Gyűlölöm! Nem bírom elviselni, hogy mindent, ami én vagyok, ellop. Az egyik legjobb író voltam a suliban, aztán ő is elkezdett írni. Ami a legjobb, hogy oda akar jelentkezni,ahova én egyetemre. Én megőrülök. Mit tehetnék?

17/L


2010. máj. 29. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 01:28


Ha van benned mi kibontakozzon, akkor ezt nem valaki más fogja meggátolni. Kifogásokat keresel.

2010. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 09:42


Az első mondattal egyetértek, a tanács nem biztos, hogy jól sül el (bár meg lehet próbálni)

2010. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 09/42 vagyok.

Ha nem biztos hogy ő nyer és nem akarja megtépetni magát akkor először mondjuk amikor a csaj nagyon jásza az agyát és egy nagyobb társaságban vannak hívja ki egy szkanderre abba még nem is tépik meg és ha a másik csaj jobb legalább megpróbálta,de ha ő nyer akkor megmutatja hogy még nem hódolt be neki és ha nem elég akkor akár meg is tépheti és ezt elég ha csak így simán megmondja neki abba a társaságban már nem hiszem hogy utána is olyan nagy szája lenne a csajszinak.

2010. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!