Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg ezt az...

Hogyan oldanátok meg ezt az illatbombás helyzetet?

Figyelt kérdés
Volt feleségem túlzottan adagolja az öblítőt. Mikor a gyerek nálam van nem tudunk megmaradni a házban az illattól. Öt éve próbálkozom szép szóval. Anyuka már ekcémás, a gyereken is kezdődik. Kezdő természetgyógyász vagyok.

2017. dec. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg elvinni bőrgyógyászhoz a gyereket, és ha szerinte is az öblítőtől van, írni egy jelentést, amiben ez le van írva.
2017. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
én is kérnék egy orvosi szakvéleményt. Csak vidd el a bűzös ruhájába a bőrgyógyászhoz, vágni fogja mi a szitu :)
2017. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen tartanék magamnál néhány váltás ruhát a gyereknek, jó apaként nyilván rendszeresen ott van nálad, amúgy is alap. A rajta lévőt érkezéskor elcsomagoljátok, távozáskor visszaadjátok rá, egy szellőztetés a legérzékenyebb orroknak is teljes megoldást nyújt.:-) Az ekcémát kiváltó okot pedig orvosnak kell megállapítani, nem kezdő természetgyógyásznak. Ha anyukán és a gyereken is van, az egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy az öblítő okozza, sokkal inkább genetikai eredetre utal - feltételezem, nemcsak a válás óta "adagolja túlzottan" az exfeleség.
2017. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha senkit sem zavar, csak engem, akkor elfogadnám.

Az hogy a gyereknek mi a baja és mitől, inkább orvos állapítsa meg. Neked úgy sem fog hinni a feleséged. De lehet, hogy más sem.

Az öblítőt egyébként annyira nem lehet túladagolni, hogy bármilyen problémát, vagy ennyire erős illatot árasszon. Vagy egy maximális kapacitása az öblítős rekesznek. Annál többet nem lehet bele tölteni. Van, amikor én is max.-ig töltöm, ha több ruha van a gépben és ennek ellenére nem lesz sose túlzottan illatos.

2017. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!