Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A család nevem az életemben...

A család nevem az életemben gondot okozhat? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát arról lenne szó,hogy apám félvér tehát roma és valamelyest magyar származású is édesanyám romániai magyar de az apám nevét hordom ami enyén szólva is rettenetesen cigány név...volt már,hogy a nevem miatt voltak előítéleteik az embereknek amit sajnos meg is értek mert a roma társadalom ngy része szörnyű(tapasztaltam)célszerűbb lenne az anyám nevét felvennem?csak mellékesen fehér bőrü vagyok és eggyáltalán nem látszom romának és nem is érzem annak magam.

2018. jan. 2. 02:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a neved, de előtte tanulj meg normálisan magyarul.
2018. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hidd el kedves válaszoló tudok helyesen írni nem kell eféle "tanácsokat" adnod.Bőven elég lett volna ha csak a kérdésemre adsz egy értékelhető választ.
2018. jan. 2. 02:20
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Azért gondoltam, mert sajnos elég sok hanyag, nemtörődöm, nyegle és lusta honfitársunk van már, és nem kéne még egy.

Jobb lenne, ha legalább annyit rászánnál egy ilyen kérdésre (is), hogy precíz, gondos embernek nézzél ki.

2018. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne hagyd hogy a neved befolyásoljon téged. Ne változtasd meg. Ha valaki nem veszi a fáradságot arra hogy megismerjen úgy hogy ez a neved akkor sem akarna megismerni ha más lenne a neved. Hidd el az emberek többségét nem érdekli a neved sokkal inkább az a személy aki a nevét viseli. Ne hagyd hogy pár rosszindulatú ember megszolásai befolyasoljanak. Viseld büszkén a neved.
2018. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a neved. Egy Farkas vagy Balogh m2eg elmegy, de egy Lakatos vagy Oláh előítéleteket szül.
2018. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4.vàlaszoló persze van benne valami amit le írtál de az a baj,hogy sajna egy olyan világban élünk ahol az emberek töbsége a felszini dolgokat helyezi előnyben.
2018. jan. 2. 03:23
 7/11 A kérdező kommentje:
5.válaszoló nem akarom le írni ,hogy mi a család nevem de legalább annyira elő ítélet keltő mitn pl:a Lakatos vagy mit az Oláh.
2018. jan. 2. 03:34
 8/11 anonim válasza:
Ne változtasd meg a neved. Én a helyedben elszégyelném magam, már ne haragudj. A saját származásod letagadnád? Ha valaki elítéli a cigány nevű embereket azok az emberek elmehetnek a halálba. Mindig legyél büszke arra, aki vagy! Édesapád meg szerinted hogy reagálna arra, hogy nem viseled a nevét? Biztos csalódna benned. Remélem azt teszed, ami helyes.
2018. jan. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.válaszoló igen igazad van csak nem akarok annak tűnni ami nem vagyok és a nevem azt írja le rólam ,hogy egy kötekedő analfabéta semmire kellő vagyok.Félre értés ne essék nem vagyok rasszista van pár színes bőrű barátom is csak sajna más emberek ezt olvassák le rólam első be nyomásként a nevem alapján,de mindezek ellenére igazadat adok és "harcolok"a meg becsülésemért és a család nevemen is javitok ezzel.köszönöm a váladzodat.
2018. jan. 2. 04:12
 10/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem tenném tönkre készakarva az életemet, amikor 10 ezer forintból megoldható a probléma. Királyunkat mikor választották volna meg, ha most is orsós lenne a neve?
2018. jan. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!