Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eltűnt az ajánlott levél...

Eltűnt az ajánlott levél tartalma, csak az üres borítékot kapta meg a címzett. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg a postán. Talán ott jobban tudják. Talán.
2018. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, vagy üresen lett feladva a levél, vagy a címzett letagadja, hogy megkapta a tartalmát is.
2018. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Ő mondatja, hogy üresen adtam fel, nem tudom bizonyítani hogy nem. De neki elvileg van videója a bontásrol. Érdemes rendőrségre menni ezzel?
2018. jan. 15. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

A feladószelvényen rajta van a levél súlya, grammban.

Nem véletlenül mérik le, amikor feladod.

Egy bélelt boríték súlya 20-30 gramm, tehát ha a szelvényeden mondjuk 150 gramm szerepel, akkor máris megdöntöd az állítását, miszerint üresen adtad fel.

Tehát ha a szelvény megvan és nem dobtad el, továbbá a boríték tartalma nem pár grammos, hanem nagyobb mint magáé a borítéké, akkor az máris bizonyíték az igazadra.

2018. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, mert szabvány levél volt 30 g ig.
2018. jan. 15. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom h régi a kérdés, de van ilyen, én is jártam így. Avonos próbatermékek voltak egy borítékban (kis fiolák, tégelyek) és úgy kaptam meg, h a kb 15 db illatmintás fiolából 1 db volt meg, a 10 krémesből meg egy se. A levél (boríték) mellett egy kézzel firkantott cetli, h sérülten érkezett, de se aláírás, se pecsét, se anyámtyúkja.A postán kérdeztem, h ez mi a ....????

Hááát így érkezett.

Kérdezem, h ki vette át, hol lehet panaszt tenni? Ők nem tudnak semmit se csinálni.

2018. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!