Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy egyes amerikai egyetemeken a feminizmus nevében a férfiaknak piros színű magassarkú cipőben kell felvonulniuk?

Figyelt kérdés

Ez nem kamu. Az amcsi egyetem honlapja ír erről:

[link]



2018. jan. 26. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
#10 Hát nem megjósoltam?
2018. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerencsére nem vagyunk olyan agyhalottak, mint az amcsik. Aki férfi létére piros cipőt húz fel, az olyan hülye, mint egy feminista.
2018. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan ez a legnagyobb bajod? Az nem gond, hogy MA MAGYARORSZÁGON nők ezreit vernek, gyilkolnak meg, csak mert nők - na de a feminizmus, az aztán igazán borzalmas egy dolog...
2018. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hol vannak a nők ezrei? A bűnügyi nyilvántartás szerint ÉVENTE ötvennél kevesebb nőt gyilkolnak meg Magyarországon.
2018. jan. 27. 11:02
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
ès sokkal több fèrfit gyilkolnak meg mint nőt
2018. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
A Trumbl-feminíták uncsik.
2018. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem kellett nekik felvonulni, tényleg önkéntes akcióról volt szó. Ettől függetlenül személy szerint hülyeségnek tartom, méghozzá több szempontból is. Egyrészt nem old meg szerintem semmit. Azon kívül, hogy ha valaki feltűnősködni szeretne, akkor beállhat a felvonulók közé, meg kipostolhatja utána FB-ra/Instára, hogy ő megtett mindent a nők érdekében. De ettől a nőknek nem lesz jobb, meg nem fognak kevesebb erőszakot elkövetni ellenük. Legalábbis ez utóbbit próbálták itt konkrétan elérni, ha jól olvasom. Másrészt én alapvetően támogatom az egyenjogúsági törekvéseket a lényeges kérdésekben. Például hogy a nők is szavazhassanak, beleszólhassanak minden kérdésbe (ezen azért a világon a legtöbb helyen már túl vagyunk), vagy hogy tanulhassanak bármit, elvállalhassanak bármilyen munkát, és ha elvégzik, akkor kaphassanak ugyanannyi bért, mint a férfikollégák (ezen azért még van mit bőven javítani). De nem kell minden téren teljesen egyformának lenni. Bizonyos dolgok jól vannak úgy, ahogy vannak. Például konkrétan ez is, hogy tűsarkút a nők viselnek, a férfiak pedig lapos cipőket hordanak. Ez így szép, így tetszik mindenkinek, a nők 99%-át is beleértve.
2018. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt értem, hogy ez miért értelmetlen és "gagyi", de a feminizmust miért kell szidni? Gondoljatok már bele, hogy ha ez nem indul el, akkor ma senki felesége nem dolgozna! Otthon ülnének az asszonykáitok, semmit sem tudnának a világról, és nem lehetne velük értelmes témákról beszélgetni! Feminizmus nélkül ha lányotok születik, felnőtt koráig fájhat a fejetek, hogy jó férjet találjatok neki, aki majd nem bántja, mert egyedül nem állhatna meg a lábán! Apropó lánygyerekek! Hol vannak a lányos apák, amikor a nőkkel szembeni szexuális zaklatásokról van szó? Felelős szülő a mai világban biztonságban érezheti a gyermekét? Ti tényleg nem akartok tenni azért, hogy a lányaitok félelem nélkül szállhassanak fel buszra, villamosra? Persze ne az ilyen hülyeségekkel tegyetek ellene, mint a magassarkú cipő, ezt aláírom......... Csak nem értem, miért a feminizmust kell szidni, figurázni!
2018. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!