Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mitől lesz értelmes...

VálaszJOLÓ kérdése:

Nektek mitől lesz értelmes egy 13-14 éves fiú?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Főleg ha yolo van a felhasználó nevében
2018. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
50%

Off: Valaki magyarázza már meg nekem, hogy mi rosszat írt szerencsétlen #3-mas. Lehet, hogy a vallással kapcsolatos rész megfogalmazása nem volt a legjobb, de semmi inkorrekt nem volt benne, pláne, ha megnézzük, hogy a mai világban milyen nyílegyenesen szembe megy a vallás azzal amiről szólnia kéne. A vallásos emberek 90%-a homofób, elitista, kirekesztő és beszűkült. Ez van. És később leírta, hogy mindenkinek a saját döntése, nem lesz tőle senki kevesebb a szemében, szóval őszintén miért kell támadni, pláne, amikor ő írta a legintelligensebb választ a kérdésre?


De kérdező... Szóval lehet, hogy nagyon újat nem tudok hozzátenni, szerintem is fontos, hogy művelt legyél, (de szerény, ne harsogd világgá, hogy te már ezt is tudod, és mindenki más milyen idióta mert nem tudja!!), és hogy ne csak mások véleményét ismételgesd. Meg persze ne csak művelt legyél, hanem aktív is, ez nagyon nem könnyű ilyen korú emberek között, megőrizni a függetlenségedet, véleményedet, és nem hagyni magad, ha el akarnak nyomni. Sokan vannak így vele, hogy meghunyászkodnak. De az nagyon demoralizáló tud lenni, emellett gyáva dolog is, szóval hogyha pl az összes ismerősöd azt mondja, hogy Justin Bieber a legjobb, a legszexibb és a legtehetségesebb énekes a világon (irreális és szélsőséges példa tudom :D), te viszont utálod, és tegyük Jim Morrisont preferálod, akkor nehéz kiállni és érvelni, pláne, ha mindenki csak néz rád, hogy de creepy vagy, ki a jó élet az a Jim Morrison. De ez van, vagy felvállalod önmagad, vagy besorolódsz a popkultúra és az átlag birkatiniség legsötétebb bugyraiba. :D

Nekem ettől lesz értelmes valaki, hogy tudja mit akar, kiáll érte és mer egyedi lenni. Ja és persze a többi basic dolog amiket írtak, hogy tolerancia, ne legyél rasszista, homofób, legyél tisztában a világ dolgaival stb...


16/L

2018. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

**tegyük fel** :D

#12 voltam.

2018. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Értelmes attól leszel ha minél szélesebb körben igyekszel tájékozott lenni a körülötted zajló eseményekről. Idővel szélesítheted is ezt a kört akár a világ dolgai felé is. Annak is van értelme ha az információid alapján véleményt is megfogalmazol magadnak.

14 éves fiútól inkább azt a kérdést vártam volna, hogy: mitől leszel érdekes? (gondolom a lányoknak szeretnél imponálni)

Nos, társaságban mindig kell valami élmény amit el tudsz mesélni: akár egy kirándulásról, akár a kutyádról, filmről, zenéről, stb, stb. Több irányú élmények kellenek, hogy minél több mindenkivel tudjál beszélgetni. A jó humorérzék sem árt, sőt kell; de ha valaki az örökös poénkodással akar érvényesülni az szerintem egy idő után unalmas.

Nefelejtsd! A jó hangulathoz nem az ital meg a drog kell hanem a jó társaság

2018. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Valakinek lenne kedve beszélgetni velem? :)

2018. márc. 24. 23:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hol laksz, vagy írásban gondolod?

A személyes beszélgetés hatásosabb (szerintem)

2018. márc. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!