Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért húzatja ki valaki az...

Miért húzatja ki valaki az összes fogát? Ez valami szokás?

Figyelt kérdés
A minap egy sorozatot néztünk, és egy Jersey-i lány (nem tudom ennek van-e jelentősége), aki Los Angelesben járt és beleszerett egy ottani fiúba, ezzel érvelt neki, hogy menjen vele haza: "Kihúzatnám a fogaimat. Te meg dolgozhatnál a földeken." Megpróbáltam rákeresni, de semmit nem találok. Ez valami hagyomány? Halott már valaki erről?

2018. ápr. 26. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nincs ilyen szokás..

"Kihúzatnám a fogaimat" - nem az összeset, hanem csak az elrohadtakat.

Vagy félrefordították/fékreértetetted és azt mondta jersey-i lyány

"Kihúzatnám a szemöldökömet"

-olyan "hagyomány" elképzelhető.

2018. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudniillik az Egyesült Államokban közegészségügy... nem nagyon van. Az amerikaiak étkezési és fogmosási szokásaik se ideálisak, tehát elég szép mosolyuk van (nem). Egy teljes fogsor rendbetétele többmilliós nagyságrendű kiadás, azért ott se engedheti meg magának mindenki, csak akinek jól megy.
2018. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább gúny, a földműveseknek általában rosszak a fogaik, mert tanyán/farmon/falun nincs fogorvos, és szegények is.
2018. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Arra akarhatott utalni, hogy kihúzatja, nehogy költeni kelljen rá. ..? Amolyan megelőzés??

Te jó ég.

Azt hittem valami idióta rituálé, vagy mondjuk hogy fogak nélkül nyilván nem lesz vonzó más férfiaknak, és így hűséges lesz. Vannak fura szokások.

2018. ápr. 26. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-asnál a pont. Humoros célzás arra, hogy majd mindketten átvedlenek parasztba, és eccerű életet élnek.
2018. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező, úgy tűnik ragaszkodsz az eredeti elképzelésedhez, hogy ez valami "szokás", ami valóban furcsa lenne, de a 3. válaszoló már elárulta a megoldást.


tényleg gúny, hogy ha kihúzatja az összes fogát, akkor majd jpbban beleillenek a környezetbe (ez bárhol lehet "a földeken", de Amerikában pl. különösen a nyugat-virginaiakat gúnyolják ilyen szempontból (is)) .


https://www.youtube.com/watch?v=7wRuMDK0qI4

2018. ápr. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!