Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romák erősebbek a magyaroknál?

A romák erősebbek a magyaroknál?

Figyelt kérdés
Láttam már pár verekedést és szkandert magyarok és romák között, de szinte mindig a roma nyert. Lányoknál ugyanez a helyzet. Mit gondoltok erről

2018. júl. 8. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen igaz, sokkal erősebbek.
2018. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
A természethez közelebb álló népek mindig erősebbek fizikailag. Lásd négerek, akik jobb boxolók a fehéreknél. Ez azért van, mert a természetben többször kell használni az izmukat.
2018. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
erősebbek, ha többen vannak, vagy van náluk rugóskés, pillangókés, vagy ha idős embert kell legyőzni
2018. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát persze.

De ha a magyarok is évtizedeket töltenének a kóterben, akkor kiegyenlítettebb lenne a helyzet.

2018. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

A természet és az evolúció nagy szelektor!

A fejlett agyi tevékenység hiányát valahol pótolni kell a túlélés miatt. Nincs ész, van erő.

2018. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
A lányoknál én is tapasztaltam hogy így van.
2018. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mickee válasza:
92%
A lányok is erősebbek lehetnek átlagos fiúknál?? Vagy esetleg akár felnőtteknél is erősebbek??
2018. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
#6: Milyen tapasztalatod volt?
2018. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkról nem tudok beszélni, de lányoknál ez inkább mentalitásnak tűnik, átlagos magyar az eszével harcol, csak akkor gondol erőszakra ha semmi más nem működik. átlagos cigánynak az első reakciója az erőszak. Ezért többet verekednek, tapasztaltabbak lesznek mint a civilizált emberek.
2018. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
64%
Én is csak a lányokról tudok nyilatkozni. Gyerek illetve tinédzserkorban szerintem van abban valami, hogy erősebbek, felnőtt korban már nincs. Viszont előbb beleállnak egy konfliktushelyzetbe akkor is, ha nem biztosak a győzelmükben. Ez erőt sugároz, amitől az "ellenfél" gyakran meghátrál.
2018. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!