Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIÉRT erősebbek a romák a...

MIÉRT erősebbek a romák a magyaroknál?

Figyelt kérdés

a küzdősportokban sokkal jobb eredményeket tudnak elérni nem egyszer volt hogy egy mezei romagyerek egy nála nagyobb darab magasabb sráccal egy az egyben bunyózott a magyar srác thai boxolt 4 évig a roma pár pillanat alatt elverte mintha semmi sem lett volna boxban birkózásban is sokkal tehetségesebbek legalábbis észrevételem szerint

és hozzátenném:sokkal erősebbek nálunk alapból is nagy erő van bennük ha nekiállnak edzeni cuccok nélkül elképesztő erőre tesznek szert rövid idő alatt. nagy izmokra is bár nem túl nagyokra mivel akiket én ismerek nem szednek cuccokat de sokkalta erősebbek mint a nagydarab kondisok akik már több éve járnak gyúrni semmit

sokan gyorsabbak is és sokkal ügyesebbek fizikailag sokkal jobbak a képességeik a mieinknél legalábbis általában.

mitől van ez?



2012. ápr. 4. 00:12
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%

mert olyan az életstílusuk, környezetük ami rákényszeríti őket...

náluk még az erő dönti el hogy ki a főnök, mint egyes állatfajoknál. Kiskoruktól az utca neveli őket, rengeteget futkosnak,bunyóznak egymással amíg felnőnek és kialakul a hierarchiájuk...ellenben a magyarokkal akik főleg a gép előtt ülnek :D

Ezért aztán nagyon szívósak, kitartóak és edzettek. nem a nagy izomtömeg jellemző rájuk hanem inkáb a "szálkásság", vagyis erőben lehet hogy elmaradnak de ezt a mozgékonyságukkal és kitartással simán ellensúlyozzák.

2012. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

ELMARADNAK?

van két fiatal roma akik dolgoznak az egyik gyárban nem szednek semmit 2 éve edzenek egyik 170cm 80 kg körüli vagy annyi se belenyom a 140-be a másik 90 kg körüli és 180 cm lehet kb az belenyom 160-ba csak ámultam. az erdőn találkoztam egy nagydarab romával aki szerintem kiköpött shrek volt :D még zöld pólóban is volt. 180 cm körüli kissé zsíros de leginkább erős mégis nagyon izmos felépítésű volt.

megfogott egy embertelen meretü farönköt lerakta a földre és fejszével egy ütéssel kettévágta. az egyik srác megkérdezte hogy hova jár gyúrni a roma kinevette. azt mondta életében nem volt konditeremben. csak ámultam rajta

2012. ápr. 4. 00:43
 3/37 anonim ***** válasza:
69%
mi ez itt valami roma fun clubot akarsz alapítani vagy mi?
2012. ápr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%

ja meg mondanál pár cigus kűzdősportolót, akik olimpián nem az h eredményt értek el, hanem egyáltalán indultak? ennyit az eredményekről.


a gyorsaság meg az ügyesség pedig onnan fakad, h kicsi koruktól "kiképzik" őket a lopásra. ahoz meg kell a gyorsaság és az ügyesség. eléggé jó környékről jövök ahoz, h tisztában legyek a dolgokkal.


a romáknak 1 fegyverük van, a csapatos támadás, és a csapatban mozgás. egyedül meg se mer szólalni 1 se. ennyi

2012. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de náluk az osztályban a lányoknál is a cigányok az erősebbek, pedig semmit nem sportolnak. Mégis, simán elvernek minket szkanderban is, vagy bunyóban, ha úgy alakul. :( 16/l
2012. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy már irták előttem az életstílusokból adódik, például sokkal kevésbé fogékonyak bármilyen betegségre mivel koszban mocsokban nőnek fel így az immunrendszerük sokkal ellenállóbb lesz, sokkal szívósabbak testileg. Bár ez inkább csak az utcai verekedésben nyilvánul meg ahol amúgyis a gyengébbre mennek rá ráadásul csapatostúl.

Élsportban már nemigazán láthatsz cigányt mivel oda elhivatottság és rengeteg munka kell ami náluk már nem jöhet szóba.

2012. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Az életstílus is de ami meghatározó az a genetikájuk. Ha megnézed nagy rész a sötét bőrű emberek nem csak a romák hanem afrikaiak, négerek, mind mind kiváló sportolók, futók. Még aki nem is megy sportolói pályára hanem kint trógerkedik az uccán és nem járt konditerembe sose csak napi 2X eszik egy kiflit mégis hót izom, amerikában a "gettókban" is.
2012. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%

Meg ha megnézed ki az a testépítő aki 22X is mr. olimpia lett ? Ronnie Coleman...... http://www.youtube.com/watch?v=HTsgzq-Yw4g

A sötét bőrűek genetikája eltér tőllünk ennyi. Pl. kuty-farkas

2012. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Ronnie "csak" 8x mr. olympia nem 22
2012. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Az életstílus is de ami meghatározó az a genetikájuk. Ha megnézed nagy rész a sötét bőrű emberek nem csak a romák hanem afrikaiak, négerek, mind mind kiváló sportolók, futók"

No, ez így nem teljesen igaz. Ne keverjük a cigányokat a feketékkel, ugyanis két teljesen különböző rassz. (negrid - europid) Annyi az igazság a témában, hogy vannak ugye a lassú és a gyors izomrostok. Namost, a negridek izomzatában a vizsgálatok szerint jóval több gyors izomrost található, mint a fehérekében. Ezért lehetnek sikeresebbek az olyan sportágakban, ahol a robbanékonyság, gyorsaság, a hirtelen nagy erőkifejtés szükséges, pl. rövidtávú futószámok, kosárlabda, foci, ökölvívás.

Hát, a romáknál nem tudom, hogy ez fennáll-e. Nem hiszem. Legfeljebb egyéni különbségek lehetnek.

Egyébként tényleg az életmódjukban keresendő a válasz. Nagyapám is valószínűleg erősebb volt, mint én, pedig egy vékony, szálkás ember volt. (És nem volt roma. :) )

2012. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!