Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretjük egymást a legjobb barátnőmmel.már több mint 2 éve vagyunk legjobb barátnők és most leszünk nyolcadikosok.Tényleg imádjuk egymást mindent elmondhatok neki, és ő is nekem :) Megértjük egymást és maximálisan megbízunk egymásban.Szinte mindig együtt vagyunk, mindenen annyit röhögünk és hülyéskedünk, na meg mindent kitalálunk és ami nem vicces azon is csak mi ketten röhögünk :D szóval elég kishülyék vagyunk >.< DE nekem elszokta mondani, hogy mennyire idegesíti egy csaj az osztályból, mert mindig menőzik.Erre olvasom Facebookon hogy a tűzijátékon találkoztak( nem szánt szándékból hanem véletlenül) és hogy a legjobb barátnőm "ráugrott" az osztály társamra, akit kibeszélt nekem hogy mennyire idegesíti meg nem szereti.Erre meg szinte neki ugrik, annyira örül?:O és mindenkivel ezt csinálja, hogy nekem kibeszéli őket, de nem meri azoknak az embereknek a szemébe mondani, akikkel tényleg baja van, hanem ugyanúgy adja előttük a szépet.Ez engem nagyon idegesít, hogy nekem elmondja(nem e,z mert persze jól esik hogy megbízik bennem, én is mindent elmondok neki)mi baja velük, de nekik nem meri a szemükbe mondani.Szerintetek is ez kétszínűség?Vagy csak én reagálom túl a dolgokat, és nem is kéne így felfújni ezt az ügyet?Mert ezen kívül semmi bajom nincs vele.Légyszi segítsetek!!:(
2011. aug. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy akkor rólad miket mondhat...
2011. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez annak a jele, hogy a barátnőd meg fog halni.
2011. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első: hát engem soha nem szokott kibeszélni, meg én se őt mert tényleg nagyon szeretjük egymást.amikor meg összeveszett valakivel, mert kiderült hogy kibeszélte, megkérdeztem a csajtól hogy engem is kibeszélt-e és mondta hogy nem, soha. szóval nem hiszem hogy kibeszélne..
2011. aug. 25. 15:50
 4/6 A kérdező kommentje:
2.: haha nagyon vicces..-.-" értelmes válaszokat..
2011. aug. 25. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem csak egy kicsit féltékeny vagy. Lehet hogy azért örült ennyire barátnőd a másik csajnak, mert egész nyáron nem találkoztak, a többi osztálytársával is ezt csinálta volna, és lehet hogy nem is utálja annyira nagyonnagyon mit ahogy neked elmondja, csak így izé. (xD)

Igeen, nekem is szarul esett volna ha ilyen csinál a barátnőm, de próbáld meg túltenni magad rajta ;)

2011. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én talán megértem őt, mivel én is szoktam ilyen helyzetben lenni, és nem kétszínű dolog, van úgy, hogy szeretek valakit, mégis idegesít, sokoldalúak az emberek, van aki nagyon rendes és szeretem, de emellett van olyan tulajdonsága is, ami zavar, és kibeszélem olyannak, akiben megbízom. Nem kell bárkinek a szemébe mondani bármit, ami zavar, mert talán nem értené meg és csak megsértődne, minek éri meg? csak olyan emberekkel vagyok őszinte, és tapintatlan, akik nem érdekelnek.
2011. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!