Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elribult a legjobb barátnőm!...

Elribult a legjobb barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

úgy kezdődött,hogy a barátnőm elment randizni valami 14 éves sráccal o.O


és utána mesélte nekem hogy jajj de jó volt mert smároltak meg így meg úgy cuki meg stb stb stb. ...


és már több mint egy hete járnak és azóta tökre megváltozott :S


mert régebben olyasmi volt mint én,vagány volt,egy picit fiús is,de most elkezdett barátkozni az osztálytársaival,azok a lányok meg olyanok hogy 12-13 évesen már vizipipáznak meg lopnak a boltból ilyen szines karkötőket,meg állandóan a szex a témájuk ....


és a barátnőm is olyan lett mint ők


és velem már alig foglalkozik


és ő volt az egyetlen olyan barátnőm,akibe tényleg megbízok


azaz márcsak megbízTAM,ki tudja miket mondott már el rólam az új barátnőcskéinek ..


és én at akarom hogy olyan legyen mint régen


mit tegyek?


a "pasijától" csak nem szakíthatom el,hameg megmondanám neki hogy ne barátkozzon azokkal a p.csákkal,azt hinné,féltékeny vagyok és hogy nem akarom hogy sok barátnője legyen


pedig ez nem így van,csak ha legalább sok barátja van,azok ne ilyen kis r.bancok legyenek ...


mit csináljak?


13l (a barátnőm szintén)


2011. szept. 22. 16:22
 1/7 anonim válasza:
100%
Először is: tényleg féltékeny vagy, akkor is ha nem vallod be még magadnak sem. Az ember változik, és most őt érte egy új élmény (bepasizott) és olyanokkal kezdett barátkozni, akik szintén "jártasak" a témában. Ettől még nem biztos, h elfelejtett Téged. Ha valami problémája lesz úgyis veled fogja megbeszélni. Az ilyen barátságok, amit a barátnőd azokkal a lányokkal kötött, nem valami tartósak, szóval türelem. Erre ő is rá fog jönni előbb-utóbb.
2011. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tény, hogy egyenesben nem mondhatod meg neki az biztos. Próbáld meg eltéríteni, találj ki vele több közös programot, biztos neked is vannak olyan ismerőseid akiket ő nem ismer, mutasd be nekik. Kérj tőle tanácsot, segítséget, mindegy miben csak lényeg, hogy ne engedd, hogy eltávolodjon tőled, aztán lehet, hogy rájön magától, hogy ez így nem jó amit most csinál. Tudod, most az van, hogy hirtelen nagylánynak érzi magát és nagy merőkanállal akarja habzsolni az életet. Próbáld higgadtságra tanítani. Úgy látom ő fontos neked, ne add fel.
2011. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


16:29 az,persze,mire vagyok féltékeny,hogy úgy öltözik a barátnőm mint egy sarki?

2011. szept. 22. 16:39
 4/7 anonim válasza:
100%
Az új barátnői miatt, mert most velük foglalkozik, Téged meg talán elhanyagol. De - amint az előbb is írtam - ennek az új barátságnak nem jósolok túl nagy jövőt. Egyébként megpróbálhatsz beszélni vele, ha fontos vagy neki meghallgat.
2011. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudom,az osztálytársaim is ilyesmik,a hátuk mögött kibeszélik egymást,de egymás mellett már olyan puszipajtások ... és az ő barátságuk is 7 éve tart ...


úgyhogy félek hogy a barátnőm is ilyen hosszútávra tervezi ezt a "barátságot"

2011. szept. 22. 17:06
 6/7 anonim válasza:
100%
előző vagyok. Ezek általában csak ilyen felületes barátságok, csak az köti össze őket, hogy ki milyen vagány meg hogy hány pasival volt már stb. Nálunk is volt ilyen a suliban. De majd amikor rájön, hogy ki az igazi barátnő és ki nem, akkor Rád talál ismét. Mindenesetre ne add fel, próbálj azért nyitni felé.
2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát megpróbálok :||


köszi :))

2011. szept. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!