Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szükségem lenne a barátnőmre,...

Szükségem lenne a barátnőmre, erre ő úgy bánik velem, mint egy álláskeresővel?

Figyelt kérdés
Nehéz dolgokon megyek át és szerettem volna egy csajos napot, de a barátnőm már nem a régi. Mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja, ott és akkor találkozzunk, ahol neki van kedve, mellesleg többen jöttünk volna össze. Tudom most jó állása van, befolyásos ember, de nem is értem hogy jutott el idáig. Annyira durva ahogy a párját is irányítja, tényleg mintha mindenki egy kisdiák lenne, ő meg a tanárnéni. Nem tudom h mit tegyek, arrogáns és irányító mostanában, én meg beszélnék neki a gondjaimról, de egy egyszerű találkozót se tudunk összehozni. Talán hagyjam?
2010. jún. 20. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy mizu, de lehet h tényleg dolga van. Sztem ha hiányzol neki ugyis keresni fog, addig pedig keress mást, akivel beszélgethetsz. Nekem is irhatsz !
2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, aranyos vagy, igazából vannak más barátnőim, csak ő régóta ismer és így teljesen más beszélni valakivel

nem az a baj, h dolga van,nekem is van, hanem olyan lekezelő mostanában.....nehéz ilyenről beszélni valakivel, h úgy látod h rossz felé megy, most kicsit fel is kaptam rá a vizet, egy pár nap kell nekem is

2010. jún. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!