Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátnőmre....

Féltékeny vagyok a barátnőmre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádom őt, pedig csak most ismertük meg egymást.:))

Sok emberrel jóba lettem és persze azokkal a barátnőm is. De ezek az emberek miután megismerik őt, velem már egyre kevesebbet foglalkoznak. A b.nőm erről persze nem tehet....csak nem értem...talán velem van a baj, hogy mindig "dobnak"?


2011. okt. 5. 16:45
 1/6 anonim válasza:
Ezek szerint szórakoztatóbb a bartánöd.Nézd meg mi amiben nagyon külömböztök és megkapod a választ.Nem azt jelenti hogy utánozd a barátnöd szó se legyen róla.
2011. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Akikkel én jóban lettem, azokat a barátnőm úgymond elveszi/elvette tőlem. Nagyon rosszul esik ez nekem, de az a baj hogy én nem hiszem hogy a barátnőm szórakoztatóbb lenne nálam... Így nem tudom mi lehet az én esetemben a hiba :/
2011. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is így gondolom :/ én is úgy érzem hogy szórakoztatóbb vagyok, de úgy tűnik nem... mert elég társasági ember vagyok...de hát...keresni kell olyan társaságot ahol te jól érzed magad de a barátnőd nincs olyan jóban velük:)

te hány éves vagy? (20:39-es)

2011. okt. 25. 15:37
 4/6 anonim válasza:

Nekem sajnos sok gondom volt/van ezzel a barátnőmmel, elvette a barátaimat, ráadásul még azokra a fiúkra is úgymond szemet vetett, akik nekem tetszettek. Szóval innentől kezdve nem érdemli meg a barátságomat sem.. Amúgy 18 éves vagyok :)

Ja, és szerintem nem veled van a baj hogy dobnak a barátaid, hanem azzal a lánnyal aki miatt.. Én szerintem az a lány mindent magának akar és emiatt alakultak így a dolgok veletek.

2011. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg ő akar mindent...de én nagyon szeretem őt...mindegy...majd keresek olyan társaságot ahol én fontosabb vagyok nála...bár kétlem h lesz olyan...:)
2011. nov. 1. 18:09
 6/6 anonim válasza:
Ha szereted, akkor valószínűleg ő is szeret téged, szóval szerintem elmondhatod neki hogy mi a problémád, és hátha tudtok rajta változtatni :) (az előző voltam ismét)
2011. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!