Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért féltékeny az egyik...

Miért féltékeny az egyik barátnőm a másik barátnőmre?

Figyelt kérdés
Szóval van K és V. K most lett 15 éves, V már 16. (egyidős velem) K-t tavaly decemberben ismertem meg, pár hónap alatt a legjobb barátnőm lett, ám mindig féltékenykedik V-re, mert szerinte V-t jobban szeretem, ő jobban megért, etc. (V-vel most lesz, hogy 2 éve ismerjük egymást.) Mit csináljak? Megőrjít, hogy konkurenciának érzik egymást.
2010. dec. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak azért van, mert V-vel régebb óta ismeritek egymást, több közös élményetek volt, jobban egymásra vagytok hangolódva, + V már idősebb. Lehet, hogy idegesítő, de próbáld vele megértetni, hogy mi a helyzet, kérdezd meg, hogy mi az oka, hogy ilyenek. Vagy beszélj V-vel, hogy 1-2 napot inkább csak K-val töltenél, hogy "bepótold" a ti 2 éveteket, vagy ha esetleg úgy tűnik, hogy nem bírják egymást, akkor hagyd nekik, hogy ismerjék meg egymást, találj ki valami közös programot, aztán az utolsó percben mondd le, hogy csak ketten legyenek. Akárhogy is, sok sikert kívánok, kitartás és ne őrülj meg, még ha nehéz is' :)
2010. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyenen mi is átestünk 16-17 évesen. egyik osztálytársammal akivel amúgy kedveltük is egymást szinte rivalizáltunk egy 3. csaj "barátságáért". ma már kissé nevetségesnek is tűnik. a lényeg hogy 3 lány soha nem lesz igazán jóban mert az egyik úgyis kirekesztett lesz és az fáj.nem mondom hogy válassz közülük de ha ők nem tudják elviselni egymást akkor valószínűleg mégis kénytelen leszel.

amúgy anno én jöttem ki jobban a dologból mert évekig a legjobb barátnők voltunk. igaz ma már sokkal kevesebbet találkozunk de azért megmaradt a barátság!:)

2010. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!