Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy itteni felhasználó állandóan kérdésről kérdésre jönne utánatok és kéretlenül állandóan nektek írkálna válaszokat a válaszaitokra? Ráadásul ti nők vagytok és az is nő?

2018. aug. 16. 20:40
 1/9 anonim válasza:
62%
Lehet azt hiszi egy pasi vagy és ezért “követ”, valakinek hisz téged.
2018. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
#4 Nem biztos, hogy ő az idióta... talán már észrevetted, hogy letiltani azt lehet, aki privátban zaklat, itt viszont nem erről van szó....
2018. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ki akar oktatni sztem. Én leszarnám meg se nyitnám az üzijeit
2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem nyitom meg a priviket.

Ha látod, hogy ő ír, akkor ne nézd meg.

2018. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem zavar benneteket, hogy nem privát üzenetről van szó, hanem olyan üzizésről, amit most csinálunk.
2018. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A tiltás nem opció? Jelented a kommenteket és törlik a modi bácsik, nénik.
2018. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jártam már hasonlóan régebben, csak én egy férfi felhasználóval. Először csak privátokat írogatott folyamatosan arról, hogy mennyire meg szeretne ismerni, pedig a látható neve alapján tudtam, hogy nem egyedülálló. Amikor azokra nem reagáltam, utána hozzászólásokban kezdett el zaklatni. Tehát hiába tiltottam volna le, ugyanúgy folytatta kommentekben. Sőt, azt állította, én írok róla mindenhol. Akkor már megkértem, mutasson erre egy példát is, mert privátban sem válaszoltam neki soha, ahogyan kommentekben sem ezelőtt. Nyilvánvalóan nem tudott ilyeneket mutatni.

Töröltem a korábbi regisztrációmat, és újat csináltam, azóta lekopott rólam (vagyis az utóbbi időben nem is találkoztam általa írt hozzászólással). Szerintem az a legjobb, ha nem foglalkozol vele, és azzal, amiket írogat. Vagy te is regisztrálj újra az oldalra, és igyekezz egy kicsit más stílusban válaszolgatni, hátha akkor nem száll rád megint. Bolondok mindig lesznek, akik mániákussá is válhatnak, ha érzik, hogy vevő vagy a zaklatásaikra.

Vagy még azt lehet, hogy megpróbálod kideríteni, megkérdezni tőle, hogy miért mászott ennyire rád, mi a baja veled.

2018. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kompenzal. Valami baja van es rajtad vezeti le... ignorald nagyvonaluan! ;)
2018. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"kérdésről kérdésre jönne utánatok":

Megírnám neki priviben, hogy fejezze be, majd tiltanám, és felvenném a kapcsolatot evégett egy modival.

2018. aug. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!