Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

én sokkal jobban állok anyagilag mint a barátom. távkapcsolatban vagyunk jelenleg, de folyamatban van hogy hozzá költözök. lefoglaltam luxus nyaralást az országban ahol lakik, hogy ha megyek együtt legyünk, mindent én fogok fizetni. közben kitalálta, hogy neki kéne kocsi, mondtam hogy oké majd körbenézünk, de ez a beszólás már fura volt....

aztán jött az hogy neki szarakodik a telója kéne egy iphone x.....oké mondtam majd megnézzük....

ruhák is kellenének neki, ez még a legkevesebb...


mindenre rábólintottam, erre ma benyögte, hogy múltkor amikor bérelt egy kocsit, gyorshajtásért és tilosban parkolásért megbüntették forintba átszámítva kb 150-200ezer forintra....

csak én érzem lehúzás szagát? volt hogy mondtam már neki hogy vegyen vissza, majd ha akarok akkor veszek neki valamit, erre megsértődött hogy én mit gondolok róla, meg hogy az ő egóját nem hagyja hogy én ezt gondoljam hogy le akar húzni, és ha még1x ezt mondom akkor szakít stb...


állandóan sugall valamit hogy mi kellene neki, addíg amíg be nem mondom hogy jó akkor majd megveszem.

ha nem mondom az meg olyan hülyén jön ki.... most is 100x elmondta, hogy nem tudja honnan fogja a büntetést kifizetni, és addig mondogatja amíg azt nem. mondom hogy oké majd én....

nem vagyok sóher vagy ilyesmi csak rosszul esik amikor azt érzem hogy lehet csak ezért van velem, mert máskor meg úgy beszél velem mint a kutyával.

esküszöm azon gondolkozok hogy nem fizetem ki a büntetését és ha balhét csinál vagy hanyagol ez miatt akkor tudni fogom mi a szitu....

mit tanácsolnátok? nagyon szeretem és mindent megadok neki, csak valahogy fura érzésem van


2018. júl. 18. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Kell neked ilyen aranyásó, lehúzó farok?


Szerintem már az irtó gáz, hogy KÜLFÖLDÖN képtelen félretenni, inkább nyomorog... bár nyilván nem tud bánni a pénzzel.


Ki ne költözz hozzá, sőt, inkább dobd ki a fenébe, mert itt te leszel az állandó pénzelője.

2018. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

100x elmondta, hogy nem tudja honnan fogja a büntetést kifizetni - MENJ DOLGOZNI.


Ezt kell rá mondani, aztán elegánsan lelépni a francba.

2018. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Na Én ugy vágnám ki ezt a manust,mint macskát szokás egészségügyi sétára..
2018. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy beintenék.
2018. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Hú haver, ne haragudj, de hatalmas pancser vagy. Szakíts vele és gondolkodj el az életeden. Inkább egyedül élj, mint ilyen libával.
2018. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egészségedre! (Boldog nem leszel mellette az tuti, de szeresd csak! Nagyon!)
2018. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2018. júl. 18. 18:58
 8/16 A kérdező kommentje:
5ös
2018. júl. 18. 18:58
 9/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem fake
2018. júl. 18. 18:59
 10/16 A kérdező kommentje:

akkor ha kamuszaga van akkor ne válaszolj, ne fecséreld az időd a kamura, keress másik kérdést.

nem tudom mi értelme lenne ezt ide kiírnom, ha nem igaz?!

2018. júl. 18. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!