Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha a baratotok vagy a a baratnotok elmenne egy hetre a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek, nem zavar, hogy elmegy a barataival. Erezze jol magat, en csak attol tartok hogy nagyon unatkozni fogok. Valami jo program otletek?
2018. jún. 27. 21:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
5%
Csajozz, pasizz.
2018. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Össze sem jönnék olyan nővel, akit az ilyen jellegu bulizás leköt, érdekel. Szóval nem is ez a baj, hanem, hogy unatkozol. Manapság unatkozni tud valaki? Rém unalmas ember lehet az ilyen.
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Olvass könyvet, takaríts ki, tanulj meg főzni, sportolj, menj bulizni a haverokkal, filmezz..stb.
2018. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Kezdjuk ott hogy a baratom megy le a Soundra, en itthon maradok. Bulizni nem jarok, ahogy inni se. Budapesten a legtobb nappali programot mar kimeritettem. De latom,rossz helyre jottem ilyen jellegu tanacsert. Azt hittem ez az oldal ezert van. :)
2018. jún. 27. 21:41
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Igyál! Sparban lehet kapni Bástya bort, abból minden este beversz egy flakonnal, azt kész.
2018. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
71%
Szia! Nekem volt, hogy a barátom Balaton soundozon volt én meg itthon voltam. Kösd le magad menj el a barátnőiddel szervezz programokat. Jó lesz hidd el kicsit mindketten jól érzitek magatokat külön. Vagy töltsd a családoddal ezt a pár napot menketek el ide oda. 5nap nem a világvége
2018. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Te miért nem mész vele? :)
2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
46%
Tele tömném a zsebeit gumival, biztos ami biztos. Gyereket, betegséget lehetőleg ne hozzon haza.
2018. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Mire hazaérne, ajtón kívül találná a cuccait... már ha addig el nem hordja a kisebbség.
2018. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
azért egy hétig illik kibírni
2018. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!