Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a nyomorék...

Hogyan reagáljak a nyomorék osztálytársaim beszólásaira?

Figyelt kérdés

Ma nyárigyakorlaton voltunk, és megkérdezi az egyik osztálytársam (aki kommancs...), hogy "Megvan még a nőd?"

mondom meg. Ok. Kimentem, vissza bemegyek elkezdenek pampogni, hogy ugye tudod, hogy megcsal, meg hogy higgyem már el, hogy valakivel úgyis összefekszik az egyetemen (mert a baránőm egyetemista).


Nem sok kellett hozzá, hogy rárúgjak, de végül nem tettem meg, mert az a szerencsétlen úgy is megbukott már, ha meg megverem, abból még nekem lesz ügyem, amit nem akarok.


De most azt nem értem, hogy nekik miért jó, ha ilyeneket mondanak valakiről, akit egyáltalán nem is ismernek. Év elején még az is szóbajött, hogy csak a netről szedtem le a barátnőm képeit. Szóval ez az egész teljesen abszurd.


Egyébként nem csak ilyenekkel cukkolnak, hanem még mással is.

Példának okáért: nekem ugye tavaly meglett az érettségim, de szeretnék egy szakmát is mellé, hogy több lábon tudjak állni, aztán ha ezt elvégzem jelentkeznék egy műszaki egyetemre, de mindenek előtt szeretnék egy szakmát is, mert jó az ha van. És akkor ilyeneket kérdeznek, hogy minek járok én ide, úgyis van már érettségim, menjek dolgozni...pff. Meg kiderült az is, hogy anyagilag elég jól állunk, és akkor elkezdik kérdezgetni, hogy miért nem járok kocsival, meg járjak már kocsival, hogy elvigyem őket ide-oda. Na hát mondom pont ezért, mert féltem tőletek az autót.


Hogyan tudnám őket leépíteni? Vagy csak a verés volna már hátra? (ezt azért nem akarom, mert nem fogom

magam kirúgatni ilyen primitív barmok miatt, a másik ok az, hogy én versenyszerűen thaiboxolok, és ugye nem verhetek le csak úgy akárkit, mert még a végén én járnék pórul)


Szóval ha tudtok osszatok már meg velem pár trükköt, hogyan szereljem le őket, mert igaz, hogy a szinte az összes kommancs bukfencezett év végén, de a nyári gyakorlatot elég cink lesz így átvészelni.


2010. jún. 21. 10:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy félek tőlük!


Egyiket elhívtam edzésre, eljött, bevitettem ingyen, van ott egy nagyon jó ismerősöm, megkértem, hogy avassák be, ő azóta nem is szól hozzám... :)


Meg hívtak már ki év elején verekedni is engem, hogy "Hallom tahiboxolsz, gyere ki a hóra, eltöröm kezed-lábad", de én nem mentem, mert nem kell a balhé. Inkább tartsanak, ahogy ők mondják "csicskának" :D

2010. jún. 21. 10:58
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincsmit 53as vagyok:D

Szóval lazán kell visszaszólni.:D

Akkor ha a szakmáddal cseszeget, mondhatod azt hogy: "Nyugi már haver, csak azért tanulok... hogy majd ha milliomos leszek és penge kéróm lesz áthívhassalak magamhoz egy pohár vízre...":D


Ha a barátnődet cseszegetik mondd azt:"Énis csajlom a nőmet, jóvolt anyáddal az éjjel." :D


Am van egy nagydumás csávó az osztályomba, aki cseszeget.

És a matekfüzetén Lamborghini volt, erre megszólalok totál meglepődve: "Nahát lefotóztad a kocsimat?"

Erre ő: "aha szeretnéd, ha ilyened lenne"

Mondom:"Ja ez Lamborghini murciélago LP640"

Eree majd leesett az álla:D

Azóta nem cseszeget kocsi témával

Elég oltás volt, hogy azt sem tudta mi van a füzetén:D

17/L

2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
ha legköezelebb mondják, hogy mért nem kocsival jösz mond azt, hogy a barátnődnél van mert épp egy másik csajjal csal téged :D
2010. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha azt mondja h "megcsal a csajod" akk te meg mond azt h én is őt az @nyáddal:)
2010. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó dumák! :D


Holnap majd kipróbálom majd a flegmán lekező módszert, hogy reggel nem fogok kezet senkivel, ha ő nyújtja a kezét még akkor sem, ha hozzámszól akkor én csak szolidan beüzemelem az iPodomat, ja, és mindenekelőtt reggel átvitetem magam a barátnőmmel, hogy lássák, hogy én nem *zarral gurigázok!


Szerintetek ez bejön majd? :D

2010. jún. 21. 11:14
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért dobj oda egy helo all-t. XD
2010. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!