Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hitlernek volt gyereke? Ha...

Hitlernek volt gyereke? Ha igen, ki volt a gyerek (ek) anyja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Vona Gábor és ORbán Viktor a gyerekei annak a vérfasisztoid náczinak!!! És a maga az Ördög termékenyítette meg!!!

Ájvééééék!!!

2010. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, maga volt a sátán, miután több tízmilliárd zsidót telepítettek ki a Szaturnuszra és más egzotikus bolygókra
2010. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem volt neki elismert gyereke, akirol tudomasunk volna. Arrol van forras, hogy nem vagyott gyerekekre, tehat nem is akart gyerekeket sajat bevallasa szerint. Egyebkent ebben az is kozre jatszhatott, hogy egyes forrasok szerint csak azert nosult meg, hogy nehogy feny deruljon a homoszexualitasara. Van, aki elhiszi a forrasok alapjan, hogy Hitler meleg volt, van, aki nem. Ezt nem tudjuk bizonyitani mar, bar ez az o "eletmuveben" nem lenne meglepo elem, mert mindenkit az zavar, ami benne is megvan. Ha kikozositik valamiert, o is ki akar masokat kozositeni.
2010. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó: ilyen alapon akkor ha nem akarom hogy betörjenek a lakásomb akkor énis betörő vagyok! naná! zsidó világnézet- fejjel lefelé, mindent kifordítva, grat
2010. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
2.mal : MIlyen több 10 milliárd??? HOLOKAUSZTTAGADÓ!!! 3 ÉV!!! az több csilliárd gigabájt!
2010. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: azt kihagytad hogy PERCENKÉNT! :)
2010. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
16:10: vannak, akik igen is melegnek hiszik Hitlert. Engem nem erdekel, hogy az volt-e, mert ez a tettein nem valtoztat semmit. Fenntartasokkal kezelem az ilyen ketes forrasokat. Ezert irtam oda, hogy ez mar nem fog kiderulni sosem. Legjobb vedekezes a tamadas egyebkent...szoval nem lennek meglepve, ha igaz lett volna. Tobb dologbol fakadhatott a frusztracioja, a magaban levo "rosszat" akarta talan kiirtani a dontesevel. Bar ez mar senkit sem vigasztal.
2010. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezt mondtam, hogy ilyen logika alapján mindent a feje tetejére lehet forgatni ha úgy akarom. Ilyen logikát alapul véve a legellentétesebb dolgok is az állításomat igazolják. Ezért nem helytálló a dolog.
2010. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!