Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tv szereplõket szoktak sminkelni?

Tv szereplõket szoktak sminkelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérdésem az lenne, h ha a tvbe bekerültem egy vetélkedõ műsorba, ott engem kifognak sminkelni, vagy ezt itthon ejtsem meg? Tapasztalatokat várok, minden mennyiségben, köszönöm :)

2018. nov. 22. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Ott fognak ki sminkelni, lesz készletük az biztos :)
2018. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm :)
2018. nov. 22. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott fognak kisminkelni.
2018. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia. Bekerültél játékosnak? Telefonon akkor el kellett volna mondaniuk minden lényegeset. Mikor lesz a felvétel, mikorra menjetek, milyen ruha stb. Smink csak egy minimális alap egyébként. Mikor voltál castingon?
2018. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem kerültünk be, elvileg decemberbe szólnak ha mehetünk. November 23-án voltunk :)
2018. nov. 29. 13:30
 6/9 anonim válasza:
Gondolom jó sok jelentkező volt! De csak pozitívan! Én sok évvel ezelőtt voltam egy műsorban, ott csak egy kis púder, szemceruza és rúzs. Ennyit kentek rák, de csak éppen hogy.
2018. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Viszont a Piramisban rendesen volt "vakolat" a játékosokon.
2018. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál :)
2018. dec. 3. 16:05
 9/9 anonim válasza:
Visszahívtak valakit már? Nekünk is azt mondták hogy decemberben hivnak ha bekerülünk..
2019. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!