Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudnám leszedni a...

Honnan tudnám leszedni a Mozart! Musical ÖSSZES dalát? Esetleg vki eltudná küldeni ha meg van? (legjobb lenne MÁZs-zsal)

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a franciára gondolsz, akkor tudok segíteni:D

Annyi az egész, hogy letöltesz egy programot :

[link]

Feltelepíted, majd rám erre a linkre:

http://www.youtube.com/profile?user=AdaCordella#g/u

Ennek az emberkének megvan az összes száma a musicalből, feltöltötte őket YouTube-ra. Mostmár csak annyi a dolgod, hogy rákattintasz a videóra, majd amikor behozta mégegyszer rákattintasz, ekkor kiadja egy másik ablakba. Ekkor a linkjét kijelölöd, majd bemásolod (CTRL+C, CTRL+V) a már feltelepített programba, (kis fehér négyzet, ahol kéri az URL-t)

Én így töltöttem le, szerintem hibátlan a minősége.

2010. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia

youtuberól tudok leszedni azzal nincs probléma de azért köszi :) csak nekem magyarul kéne méghozzá legjobban Mészáros Árpád Zsolt félének örülnék, de annyira nem lényeg. de köszi meghallgatom franciául is :D

2010. jún. 28. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!