Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért sokszor olyanok "mondana...

Miért sokszor olyanok "mondanak le" nyíltan a tűzijátékról, akiket igazából nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Miért állítják be magukat jótét lelkeknek, amikor árvíztől függetlenül is feleslegesnek tartják a tűzijátékot?
2010. jún. 27. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyanolyan állampolgárok, és az ő adójukból is fizetik!
2010. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De akkor ne úgy állítsák be, hogy áldozatot tesznek ezzel.
2010. jún. 27. 19:43
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez egy látványos dolog, ugyanakkor nem kerül semmibe. Adakozni meg anonim, és még pénzbe is kerül.
2010. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állítom be magamat áldozatnak (és minden éven kimentem valamelyik nagyváros tűzijátékára), de van akinek nagyobb szüksége van a pénzre.
2010. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Így is-úgy is a mi adónk megy nekik, ha lesz tűzijáték, ha nem, szóval felesleges itt cirkuszolni, vagy mártírkodni. Egyesek nem gondolkodnak előre, de velük együtt mind megszívjuk, ennyi.
2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Akkora tragédia, ha nem lesz? Nagy tűzijáték úgyis csak a pestieknek van, mindenki más max. tv-ből nézheti, arra jó a tavalyi is.
2010. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Mert szerintem minden éppelméjű 18 éven felüli képes felfogni hogy mire van jobban szükség, ésss amire te is kitért: ezeket az embereket általában már nem hozza akkora lázba atüzijáték hogy két hétig sírjanak ha elmarad.( és ugye ők adóznak) Szép, jó, látványos, de nem szükséges.

Egyébként meg nem értem a problémádat. Senki nem játszotta ahattyuhalálát hogy mondjunk le ah mi szegények h nekik jobb legyen, csak volt róla szó. Nem láttam még könnyező nénit a tvben aki színpadiasan közölte volna ezt remegő hanggal....

2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
19:58: sajnos rossz helyre ment a válaszod; én nem írtam se hattyúhalálról, se remegő hangú nénikről.
2010. jún. 27. 20:08
 9/22 anonim ***** válasza:
Állj már le!! Ez a mi adónk mi pénzünk,és igenis van jogunk eldönteni,hogy szórakozásra vagy segítségre menjen!!!
2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tehtát ha most nem mondunk le a tűzijátékról, akkor az árvízkárosultak már semmi támogatást nem kapnak majd?
2010. jún. 27. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!