Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet hogy Meghan Markle nem...

Lehet hogy Meghan Markle nem is terhes?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy nagy teória gyártó,de nekem egy kicsit furcsa ez az egész helyzet. Először azt vettem észre hogy egyik napról a másikra hatalmasat nőtt a hasa,hiába próbálják azt állítani hogy lehet hogy ikreket vár,de azért 5-6 nap alat nem kellene ekkorát nőnie. A másik pedig az az hogy olyan furán fogdossa a hasát,az egyik kézét lent tartja a másikat pedig fent,és én azért ismertem jó pár terhes asszonyt és egyikük se fogta így. Amúgy arról is tudomást szereztem hogy elméletileg,mikor még színésznő volt,akkor valami tv showba vagy valami más helyen azt mondta hogy neki NEM lehet gyereke,persze ezt gyorsan eltűnteték és ez már a magyar sajtóhoz nem juttot el. Nem utálatból írom ezt ki,de nem értem hogyha nem terhes akkor miért kell megjátszani? Miért nem lehet símán oda álni és kijelenteni hogy béranya szüli meg a gyereket? Akkor még nem is kezdenének el rosszakat pletykálni róla.

2019. jan. 30. 20:46
 1/4 anonim válasza:
82%
Amúgy itt valami szerintem se stimmel. Furcsa, hogy pont egyből az esküvő után csak úgy pikk-pakk összejött a baba. Októberben már kb három hónapos volt asszem. Aztán meg hogy folyton tapogatja. Amikor én voltam terhes pont azért nem tapogattam folyton a hasam, mert egyértelmű volt, hogy ott van... És a teste többi része pont olyan, mint eddig. Csak a has növekszik... Mondjuk pont le*arom, felőlem béranya is lehet. Mindenesetre érdekes, ezért írtam.
2019. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Béranyától lesz a gyerek, ez egyértelmű. Hogy ezt miért titkolják? Hát gondolj bele, jobba ha mindenki azt hiszi, hogy törvényes gyerek, nem egy akárkitől van vér szerint.
2019. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
77%

Ha béranya szüli meg, attól még a biológiai szülei ugyanazok. Miért ne lenne törvényes a gyerek?

Meg a béranyás dolog esetén nagyobb az esély ikrekre, hiszen több zigótát ültetnek be. Hogy minek titkolni, nem tudom, nem is érdekel a téma, gondolom a vaskalapos királyi családnak ciki lenne ha kiderülne.

2019. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂
2019. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!