Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy családos...

Terhes lettem egy családos férfitól. Megmondjam neki vagy ne és inkább tünjek el?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és 16 hetes terhes. Korábban úgy gondoltam, mivel semmit nem akarok a férfitól, hogy nem mondom meg neki. Ö sokkal idösebb, 63 éves.

Szerencsére anyagi gondjaim nincsenek. Jól keresek. Saját lakásom van, stb. De mégis bánt valami. Talán tudni akarja, hogy lesz egy gyereke. De akkor kiderül minden és a házasságának vége. Azt meg nem akarom. Meg aztán a gyereknek is kell majd valamit mondani, ha kérdez. Nem mondhatom, hogy egy k.rva volt az anyád és csak kihasznált egy pasit. Pedig ez az igazság.

Szóval szóljak neki vagy ne? Ráadásul egy városban is élünk és magától is rá tudna jönni, miért is szakítottam.


2013. márc. 17. 20:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem akarod szétrombolni a házasságát,akkor mondd azt neki, hogy mással is kavartál mellette,és nem övé a gyerek. Bár ez nem vet rád majd jó fényt. De később zokon veheti, hogy nem mondtad el, hogy van egy gyereke.
2013. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Mond meg neki.szerintem ha eddig is a szerető szerepét játszottad, nem hiszem hogy elválik miattad.viszont támogathat továbbra is.
2013. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Én elmondanám neki is, és a gyereknek is, mindenképpen. A családjának nem kell tudnia róla, de neki igen. Szerintem ez így tisztességes. A férfi ez után is dönthet úgy, hogy a családját megkíméli az információtól, de ez az ő döntése kell, hogy legyen nem a tied.


A gyereknek is jobb, ha tudja hogy ki az apja, mint ha egész gyerekkorában ezen kell gondolkodnia, és ez egy örök frusztráció benne. Jobb ha ti mindhároman tisztán láttok.

Persze ha a férfi egy idegbeteg, akkor az más tészta.


Ez lesz az első gyereked? Mert akkor mindenképpen tartsd meg, és gratulálok a babához :)

2013. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondanám neki a helyedben. Meg azt is, hogy nem akarok tőle semmit, csak hogy tudjon róla.
2013. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Akárki is az illető, joga van tudni, ha gyermeke születik. Beadhatod neki fájdalom mentesen is, de a házasságába semmiképpen ne rondíts bele.Úgy látom, nincs is ilyen szándékod. Mondd el neki és vonulj vissza. Pláne akkor, ha el tudod tartani majd a kicsit. Ha felajánlja, mindenképpen fogadd el a tartásdíjat, hiszen ez a gyermek érdekeit szolgálja.
2013. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el,persze ne a csalàdja elött.Kb igy:Terhes vagyok töled,nem kel a tàmogatasod,sem penz,sem mas tèren csak tudatni akartam veled.
2013. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is mondd el neki! Ketten hoztátok össze a babát, és szerintem értelmetlen azt hazudni neki, h nem az övé.
2013. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki azt tanácsolja neked, hogy mondd el, de a csalàdja elõtt titokban kell tartania.

Ha szeretõdnek joga van tudni arról, hogy gyermeke születik, és félrekavart a felesége mellett, akkor a feleségnek is joga van arról tudnia, hogy egy gyermeke lesz a férjének. Legalábbis én igy gondolom. Ha azt vállalta, hogy kavar veled, akkor vállalja a következményeket is.Ugyis ki fog derülni elõbb-utóbb.

2013. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Ez úgy hangzik,mintha csak bérapát akartál volna.
2013. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%
Bár már régen belekontárkodtál egy házasságba, de ha nem akarod hogy kiderüljön akkor hallgass a gyerekről. A gyerek mire eléri azt a kort hogy érdeklődjön az apja után addigra az apja már halott lesz. (ezt nem kívánom de 70-80 éves pasas már nem biztos hogy élni fog)
2013. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!