Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten mennyire biztonságo...

Budapesten mennyire biztonságos hétvégén este elmenni egyedül valamilyen szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nagyon attól függ, hogy milyen szórakozóhelyre, és hogy milyen nemű és milyen fizikumú vagy.
2019. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Férfi, de nem erős fizikumú.
2019. febr. 2. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az 1. 2. 5. 6. 7. 11. 12. kerület nagy része alapvetően minden napszakban mindenkinek biztonságos.

A 3. 7. 8. 9. ker. határeset, utóbbi 3-nál a Nagykörúton kívüli részeket kevésbé ajánlom.

A többi kerületet nem erőltetném, ha egyedülálló nő vagy.

2019. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nőként egyedül járok haza ha ugy dolgozom a kórházban v mentőn. Nem kell keresni a bajt,stb ,meg legtöbbször az áldozat tipus jár szarul akin messziről látják h idegen,nem odavalo,fél,bizonytalan stb.. Nálam alap h mindig van gázspray,v hasonló..

40N

2019. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha férfi vagy, és nem kötsz bele senkibe, illetve normálisan viselkedsz, akkor szerintem nagy bajod nem lehet Bp.-szerte, ha csak nem a legalja késdobálókat és/vagy drogtanyákat frekventálod.
2019. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
7: dolgozó ember, egyetemet végzett, de nem bölcsész vagyok. 🙂
2019. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Helyfüggő.. Morrisonsnál pl. már többször hallottam, hogy belekötöttek ismerőseimbe. De mondjuk egy gozsdu udvar vagy ilyen normálisabb helyeken nem hiszem, hogy lenne baj.
2019. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan mehetsz.
2019. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz: 5,6.,7. Kerbe. Korut belso reszen v koruton. En is szoktam egyedul menni nokent. Nyugodt szivvel.


(Legyen nalad onvedelmi eszkoz az a biztos. En meg problemat nem lattam ezeken a reszeken.

Kenyelmes cipot vegyel,amiben akar jol tudsz futni is. -ez csak plusz.)


Nyugodtan menjel . Eleg jo a kozbiztonsag ezeken a reszeken. Ezt bp-i oslakoskent mondom.

N

2019. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3, #11


6,7 ker szerintetek biztonságos????

Önvédelmi eszköz meg jó cipő????

Hol éltek ti????

10 óra után fehér magyarul beszélő embert nem találsz ...

Esetleg a körúton el lehetsz mert az ottani bárokba van kidobó, de csak kizárólag taxival. Egy utcával beljebb vagy tömegközlekedési csomópontokat vagy vagy alapon élsz túl...nyugati,blaha,keleti a legalja...

2019. febr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!