Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi kell ahhoz,...

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy egy fiú/férfi felfigyeljen egy lányra/nőre?

Figyelt kérdés
És most vonatkoztassatok el a testi adottságoktól, és inkább belső tulajdonságokra értettem. Férfiak, mivel keltik fel érdeklődéseteket a nők? (alaphelyzet: most találkoztok először. Mitől válik szimpatikussá a hölgyemény, vagy épp mitől marad átlagos)
2010. júl. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha magyar és intelligens akkor szimpatikus.
2010. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Előző válaszoló, te nagyon rasszista vagy.

Mondjuk azt, hogy ha magyar és nem roma és intelligens, akkor OK.

2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól marad átlagos, ha teljesen átlagosan viselkedik, és a reakciói beszélgetés közben is minden tekintetben átlagosak. Most nem azt mondom, hogy fejenállva ugrálja körbe a helyet, ahol a beszélgetés zajlik, és közben a doktori disszertációját rögtönözze, de egy lány aki halkan beszél, kerüli a szemkontaktust, látszik rajta, hogy feszeng, nem akar kinyílni az teljesen átlagos és nem érdemel figyelmet. Számomra.

Az a lány, aki mosolyog, felvállalja a véleményét akkor is, ha az nem egyezik a társaságban aktuális felfogással, értelmesen adja elő a mondanivalóját, keresi a szemkontaktust és figyel a társaságra (nem csak arra akinek imponálni akar), az szimpatikus benyomást kelt. Főleg, ha látszik rajta, hogy élvezi, hogy ott lehet, impulzív, energikus, és vállalja azt is, ha esetleg túl magas/alacsony, duci/sovány stb. Magyarul úgy lejt végig, hogy a tekintetek megakadnak rajta. Magyarul van kisugárzása.

2010. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha értelmes, és nem akar hülyének nézni(azt elég sokan nem szeretjük)
2010. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mosolygós,nem beképzelt és közvetlen.Ezek nagyon fontosak!
2010. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát izé én lány vagyok és nem vagyok a beszélgetések közép pontja de ha megszólalok és a valami igiótaságot lökök magam ból akkor általában röhügnek.Nem vagyok mindig szinen mert máshol járnak a gondolataim.Mások azt mondják bolond vagyok.

De a kérdésre választ adva szerintem mindekiben van valmi érdekes és mindenkit szeret valaki ezen a világon csak megkell találni

2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!