Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet hazaköltözéssel...

Hol lehet hazaköltözéssel kapcsolatos tanácsokat kérni-kapni vagy segíteni egymásnak a tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A hazaköltözés alatt mit értesz? Haza a szüleidhez válás után? Kicsit bővebben, ez a felület többszáz szót megenged, nem úgy mint az SMS.
2019. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mo-ra. Gondoltam, a kategória miatt egyértelmű lenne, bocs. És a családhoz visszaköltözés miatt el sem tudom képzelni, hogy egyáltalán miért lenne tanácsra szüksége valakinek. De talán másnak mégis lehet, nem is tudom.
2019. febr. 20. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, én 43 év után hazaköltöztem, az első 2-3 év azzal telt, hogy összehasonlítottam a kinti életet a nekem új itthonival dehát az ember akár akarja, akár nem a környezete befolyásolja a gondolkodását, értékrendjét. Ha úgy költözöl haza, hogy még aktiv kereső vagy akkor mindent előre rendezz le, a lakhatástól az állásig. Jó, ha van pénztartalékod az esetleges váratlan kiadásokra. A többit esetleg privát.
2019. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Itt van a nagy probléma szerintem, hogy távolról hogyan lehet lakhatást és munkát biztosítani. Mert ha nincs olyan családtag vagy megbízható barát, akkor a lakhatás kilátástalan, kivéve, ha a munkával jár.

Munkát mindig talál, aki nem finnyás, az nem probléma.

És az is probléma, ha valaki képtelen nagyobb összeget felmutatni, azt is tudom.

Igazából nem szeretnék én semmi túl személyes dolgokról kutakodni, csak biztos van olyan weboldal, ahol ilyesmiről beszélgetnek emberek. Esetleg tanulni lehet abból, amit mások csináltak. Vagy rájöttek, hogy csinálni kellett volna.

2019. febr. 20. 21:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, még nem jött össze.
2021. ápr. 17. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!