Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akiknek...

Vannak olyan nők, akiknek bejönnek az antiszociális férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a negatív tulajdonság titokzatosságot ad .
2010. júl. 3. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz antiszociális alatt, valaki nagyon tágan értelmezi.
2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenkivel összevesző , emberi kapcsolatok ellenes " rosszfiú " , ilyen LOST " SAWYER " beütés viselkedésileg . De az antiszociális mint fogalom önmagában jelen van a férfinál , akire gondolok .
2010. júl. 3. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:

nemnem

egy antiszociális lehet pozitv értelmű is


egyébként elég sok lánynak / nőnek bejönnek

2010. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát a "titokzatos" szóból ítélve szerintem kevered a szezont a fanzonnal :) Azaz az aszociálist az antiszociálissal :D


De amúgy nekem bejönnek az aszoc pasik :)

Antiszociális, agresszív, törvényszegő, stb pasik már kevésbé o.O

2010. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

épp ilyent keresek, de nem találok :D

rajok kilőve, őket rühellem

2010. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én talán antiszoc vagyok, de ha egy lánynak csak az tetszik hogy titokzatos vagy, akkor az első hülyeség után koppan nagyot, mert az antiszoc pasi szerintem nem papucs, mint amit a nők keresnek.
2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az aszoc pasikkal semmit se tudsz kezdeni mert azokat a nők se nagyon érdeklik


van sok aszoc pasi, csak általában programoznak, pattanásosak és szódásszifon van a szemükön. ellenben ilyen lányok sokkal kevesebben vannak. ez genetika.


ja és a kérdésre reagálva:

2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jólvan

szóval reagálva: nem minden antiszociális titokzatos szerintem is kevered itt a dolgokat

2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak aszoc pasim volt, annyi a lényeg, hogy mindig tisztában voltunk előre azzal, hogy ez csak átmeneti és nem tart örökké. Nem lenne kifogásom ellene, ha egyszer másképp történne, de különösebben nem törekszem rá.


Nem tudnék együtt lenni egy hétköznapi emberrel, lehet akármennyire jó és rendes, csak azokkal megy, akikre ezek a társadalmi nyavalyák nem hatnak, mert számomra az átlag igénye túlszabályozottnak tűnik és műnek. Nem ítélkezem, mert nyilván nekik így a jó.


Azokra a dolgokra gondolok, hogy mi az, amit ha érzel, inkább ki se mondd, hogy viselkedj nőként, a férfi mitől férfi, milyen téma mikor megfelelő, mi az, amiről nem szabad beszélni, tabu érzések (mások felé), erőltetett kizárólagosság érzelmileg, féltékenység, titkolózás, a pozitív oldalunk mutatása. Nekem nem vonzó egy ember pozitív oldala, csak együtt az egész, kiragadni a jót, a többiről pedig nem beszélni (nekem) fake.

2011. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szerintem is titokzatosságot ad.

nekem is bejön egy fiú aki amúgy tök átlagosan néz ki mégis tetszik ez a dolog. mert így viselkedik

2011. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!