Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romák miért erősebbek a...

A romák miért erősebbek a magyaroknál?

Figyelt kérdés
A legtöbb szkandert és bunyót a cigányok nyerik a magyarok ellen. Szivósabbak és kitartóbbak is a tapasztalataim szerint.

2019. máj. 25. 09:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem van igazság sok válaszban.
2019. máj. 25. 18:10
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Én bokszoltam egy helyen 4-5 évig ahol voltak romák és magyarok is. Leírom, hogy én, hogy “ismertem” meg őket. (Nyilván ez egy szűkebb kör.)

Szerintem elszántabbak, mert kiskorúk óta lenézi valamilyen szinten a társadalom őket és minden téren többet kell bizonyítaniuk. De, nem kitartóak. Amint eljutottak egy elég jó szintre jön a csajozás, bulizás, pia, cigi, drog, üzletelgetés, pénzcsinálás. Elkezdenek visszafejlődni és onnan már nem edzenek vissza arra a bizonyos szintre.

Sok roma-magyar bunyót láttam, hol az egyik, hol a másik győzött. Szerintem ebből nem lehet sokat leszűrni. Viszont ami óriási előnyük, és voltak ám meglepetések, hogy gyengébb, rossz kondival rendelkező, dohányos, hónapokat kihagyó, hasas roma srác vert meg nála “klasszisokkal” jobb magyart, mert rafináltak, szabályosak, vagy nem, de nagyon okosan bunyóznak, főleg a boxolok. Rafináltan megoldják, hogy egy-két dolgot ne vegyen észre a bíró. Büszkék is voltak ilyenkor a fajtársukra (nem degradaló kifejezés!) és mondogadták egymásnak, hogy a cigány rafináltság mennyire menő, raj stb., a lényeg, hogy hasznos és sokszor bejött nekik.

Viszont az utcai bunyókban sokszor kezdeményeznek, tettetik, hogy mekkora emberek, és ezzel tényleg felspanolják magukat, és úgy pörögnek, hogy tényleg nyernek. (sokszor gyengébbet is szemelnek ki, otthon nagy családban, szülők nem állnak a helyzet magaslatán, megy kiskoruk óta az adok-kapok a testvérek között)

2019. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
93%
Igen, ezt én is megfigyeltem. A győzelem érdekében bevetettek mindent még akkor is, ha az nem szabályos. Utcai harcban vagy szkanderban részben ezért is olyan sikeresek, mivel nem törődnek olyasmivel mint az ellenfél (vagy akár a saját maguk) testi épsége.
2019. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
37%
Hát pl én bármelyiket szét basznám. 2 év kondi ,5 év thai box!
2019. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősebbek, csak több közöttük az ösztönösen agresszív, és csökkent a kontrolljuk is gyakran, ami megállítaná őket.
2019. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Nem erősebbek, csak bátrabbak... :) (Emellett butábbak is... persze tisztelet a kivételnek)
2019. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Mert szíven szúrnak, ha máshogy nem győzhetnek. Lásd pl. a Marian Cozma gyilkosság. Nem érdekli őket ha meghalsz, vagy hogy mi lesz ennek a következménye. Ezért is retteg és fél a legtöbb magyar ember tőlük.
2019. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
Én box meccseken gyakran látom, hogy a magyar boxoló kiüti a romát.Nem ritka hogy magyar lány szétveri a roma lány fejét.Fordítva is történhet persze
2023. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ez csak amatőr szinten igaz. Nagyon ritka, hogy hivatásos sportokban a romák jobban szerepelnének, mint a nem romák. De tény, hogy sokan agresszívabbak, nyersebbek már gyerekkorban is és úgy próbálják a helyüket megtalálni a közösségben, hogy akit lehet, megpróbálnak elnyomni, csicskáztatni.

Szóval szkanderban a teljesen amatőr, egyébként nem vagy csak ritkán szkanderezőkkel szemben talán sikeresek, ahogy bunyóban is, de félprofi vagy profi sportolókkal szemben már szinte teljesen esélytelenek, hiába erősebbek akár fizikailag is.

márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem erősebbek, lehet hajlamosabbak az ösztönös reakcióra ami miatt ezt gondolod.
márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!