Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szolnátok hozzá, ha a...

Mit szolnátok hozzá, ha a fiatok hobbija órák/órák gyűjtése lenne?

Figyelt kérdés

Tehát mit szolnátok ha fiatok hobbija karórák gyűjtése lenne, és több millió ft.os óragyűjteménye lenne?

Ezen kívűl más nem nagyon foglalkoztatja hobbi szerűen, esetleg ritkábban utazások



2019. jún. 6. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Elgondolkodnék a helyedben... miért nem tanulásra, élményekre költi a pénzét?
2019. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? A saját keresetét arra költi amire akarja- már ha nem én tartom el a milliós hobbija mellett. Szóval semmit sem szólnék.
2019. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy tárgytalan a kérdés ilyen kulcsszavakkal mint gyerek. Egy gyereknek nem telik ilyenre.
2019. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
84%
Egy ideig én is gyűjtöttem karórákat, jó néhány éve elmúlt ez. Még most is megvannak. Az én szüleimnek nem volt ezzel gondjuk, édesapám még rá is szállt erre, őmaga kezdett el felhalmozni azután vagy 10 doxa-t, meg egyéb megszűnt/nemigen ismert márkájú órákat beszerezni valahonnan. Egyébként szenvedélyes gyűjtögető. Most más dolgokat gyűjt. Biztos lehetek abban, hogy ha most én elkezdenék mást gyűjtögetni, nem lenne seemi gondja ezzel, lehet még ő fogja túlzásba vinni. Részben miatta hagytam abba, mert nem akármilyen jött-ment órák érdekeltek, de ő mindenben kincset lát.
2019. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem hobbi.

Hobbi az,amikor valaki csinál valamit.


Ez szimplán magamutogatás.

2019. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Mivel szerepel a Rolex, Omega, Breitling a hívószavak között, az a tippem, hogy ennek a Politika kategóriában lenne a helye, mert most egy bizonyos nagyváros polgármesterét akarod fikázni.
2019. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
90%
Jobb lenne, ha bugyikat gyűjtene? :D
2019. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Egy gyereknek honnan van ennyi pénze?
2019. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a probléma? Van, aki bizonyos sportok szurkoloja lesz, foci, kézilabda, stb. Van, aki az autójára költi mindenét, más a kutyájára, van, aki motorozik, satöbbi (igyekszem értelmes példákat írni, szóval a shoppingolás például kimaradt).

Ő meg órákat gyűjt. Gondolom tud róluk mindent.

Jobb, mintha k#rvázna, vagy drogozna.

Nem túl gyakori hobbi. De nem értem, mi a gond vele.

Azon kívül, hogy ebben az országban mindenki beleszol a másik életébe, ha kell, ha nem.

2019. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!