Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok az olyan...

Gáznak tartjátok az olyan embereket akik külföldön alapítanak családot és nem tanítják meg a gyerekeiknek a saját anyanyelvüket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
20%

Akkor kicsit pontosíthatnád, hogy konkrétan mit és miért szeretnél tudni.

Ha ezt nem teszed meg, akkor meg miért zavar, ha valaki nem pontosan arra válaszol, amit te vártál?

Gondolatolvasókat az ezotérián keress ne itt.

2019. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Persze, mosd a kezeid az összes eddigi rosszindulatú beszólásod miatt :)

Azért így tettem fel ahogy, mert általánosságban érdekelt hogy erről hogy vélekednek az emberek.

Te kezdtél el személyeskedni. Én csak feltettem egy egyszerű kérdést, mindenki aki képes értelmezni (ugye aki tud magyarul) elmondhatja hogy mit gondol az ilyen emberekről. Nem a kérdezőről.

2019. júl. 22. 15:48
 13/47 anonim ***** válasza:
20%

Maradjunk annyiban, hogy én remekül leírtam nagyon sok mindent, amire persze nem reagáltál semmit, mert azzal dolgozni kellene,

te meg még a nyomorult 3 hibádat sem voltál képes kijavítani, gunyorosan írtál nekem, és elvárnád, hogy a ki nem mondott gondolataidra válaszoljunk (hiszen számon is kérted).

Ezek után viszont ne csodálkozz, hogy más nem válaszolt, mert látják, hogy milyen vagy, és nekik sem hiányzik néhány letolás tőled.

2019. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Jó, lebuktam. Én vagyok a sátán.
2019. júl. 22. 15:57
 15/47 anonim ***** válasza:
20%

Hát figyelj... most minden mástól függetlenül: neked van valamilyen elég komoly személyiségzavarod.

Elvárod, hogy a gondolataidra reagáljunk, méghozzá pont úgy, ahogy te szeretnéd. Ha nem ez történik, akkor tombolsz.

Ezen kívül, amit te rontasz el, azt ne említse senki, mert akkor is tombolsz.

Kijavításról ne is beszéljünk, ugye.


Nekem mindegy, mert jó eséllyel sose találkozunk az életben - de neked nagyon nem mindegy, hogy ki tudsz-e lábalni ezekből a problémákból.

Szerintem mutasd meg pszichológusnak ezt a kérdést, és utána beszélgess vele róla.


Nekem nem kell válaszolni semmit, mert én nem vagyok orvos, ennél többet sajnos nem tudok segíteni neked - de az egyértelmű, hogy neked szükséged lenne rá.

Nem miattam, hanem a saját érdekedben.

2019. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
49%
#15 Figyelj már nyelvészkém! Mondd már el kérlek,hogy hol a 3 hibája. Meg azt is hogy hogy javítsa ki,ugyanis a kérdést már ha kiraktad akkor nem tudod szerkeszteni 🤔
2019. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként a hibák nem hárman vannak mert nem személy,hanem három van. Ha már oktatsz akkor rendesen.
2019. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
66%
És nem kifejezettem hanem kifejezetten.
2019. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
0%

Jó helyesírónak nem kell megmondani még azt sem, hogy mennyi hiba volt. De ezek annyira egyszerű hibák, hogy még neked is rá kéne jönni.

Ha nem megy, az már nagy baj. Akkor már tényleg nincs messze a magyarság teljes eltűnése.

2019. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
66%
Akkor gondolom a sajátjaidat is azonnal észrevetted
2019. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!