Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok az olyan...

Gáznak tartjátok az olyan embereket akik külföldön alapítanak családot és nem tanítják meg a gyerekeiknek a saját anyanyelvüket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:20
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Érdekes módon mindenki másnak sikerült felfognia ezt az egyszerű kérdést, csak neked okoz nehézséget.

A százalékok állásából pedig egyértelműen látható hogy mennyire ciki amit művelsz. Nyilván mások is olvassák, nem kötelező mindenkinek hozzászólnia, van aki csak pontozással fejezi ki a véleményét.

2019. júl. 22. 20:53
 42/47 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem hogy hogy védekezhetsz így, mikor te kezted azzal hogy kapásból helyesírási hibákat véltél nála felfedezni és rá is világítottad.

Ráadásul úgy, hogy a tiedbe is volt helyesírási hiba közben meg ott büszkélkedtél hogy nincs mert átolvasod 🤷🏼‍♂️ Nyugodtan nézz magadba. Nem a válaszoddal volt a baj, hanem az okoskodásoddal

2019. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

Ja, ja.

Az előző írásomra is perceken belül ott volt a 0%

Tehát 4 ember ugrásra készen csak arra vár - mindenki a saját gépe előtt, és percenként frissít - hogy írjak, és azonnal pontozhasson.

Persze ők nem írnak semmit.


Érdekes...

ha ennyi barátod van, akkor miért itt kérdezel?

És még mindig nem válaszoltál egyetlen kérdésemre sem, és nem írtál le semmit, ami a kérdésed pontos megválaszolásához szükséges lenne.


Mindegy.

Vannak olyan emberek, akik sose a megoldást keresik, mindig csak a bűnbakot.

A te életed, kérdező.

Olyan lesz, amilyenre alakítod.

Ha mindenütt ellenséget csinálsz, akkor jó sok lesz belőle.

2019. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Olvasd vissza az első oldalakat. Elég hosszú válaszokat írtam neked. Mindenre válaszoltam, mindent leírtam. Sajnálom ha nem tudod értelmezni, én nem tudok neked intelligenciát varázsolni.

Szexuálisan izgalomba hoz ha kötekedsz, vagy miért olyan fontos hogy fél napon keresztül bizonygasd a hülyeségeidet?

Nem érzed hogy milyen égő amit művelsz?

2019. júl. 22. 21:09
 45/47 anonim ***** válasza:
48%
Persze mostmár áthárítod a felelősséget nyelvész. Te kezdted a kötekedést,most meg hárítasz. Legközelebb normálisan kezdd a beszélgetést 🤷🏼‍♂️
2019. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenre válaszoltam, mindent leírtam."

Ne haragudj: leírnád, hogy hányas számú írásaidban válaszoltál?

Mert nagyjából az összes válaszod arról szól, hogy "hülye vagy, én vagyok az okos", minden konkrétum nélkül - a 'barátod' pedig minden válaszában csak annyit ír, hogy "te vagy a hibás mindenért".

Tényleg érdekelne, hogy szerinted te HOL válaszoltál érdemben.

Végignéztem még egyszer mind az 5 oldalt, és még mindig nem találom, hogy pontosan mire is vagy kíváncsi - és azt sem, hogy arra mit reagáltál, amit írtunk. A gondolatokra! Nem arra, hogy hülye vagyok-e, vagy sem.


Ja, és még egy dolog:

Az egyik válaszomban nagyon hasonlót írtam neked, mint Tappancsmancs.

Az ő válasza 100%-on állt, az enyém 0%-on.

Egyrészt itt egy ember pontozott, csak sok névről, az egyértelmű - és az is, hogy nem a hasznosság, hanem az érzelmei alapján.

Ha van barátod, akkor pedig ő nagyon-nagyon közeli barát. Mindig pontosan azt mondja és azt csinálja, amit te is. Ilyet egy ember csak a legnagyobb fátyolos szerelem időszakában szokott csinálni.

2019. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
48%

Azzal kezdted,hogy leírtad hogy hármat hibázott,és hogy nem tud rendesen magyarul beszélni. És mindezt úgy,hogy nem is ismered. Úgyhogy te csak ne akadékoskodjál itt,máshol ezért sokkal durvább leugatást kapnál,szerintem örülj hogy ennyivel megúsztad. Ne más hibáival foglalkozz,először a sajátoddal 👍

És igen, én felvállalom, hogy lepontoztam a nyavalygásodat,ugyanúgy ahogy te is lepontoztál engem. Amilyen az adjonisten.......

2019. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!