Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fejlődök valamit a rajzolásban?

Fejlődök valamit a rajzolásban?

Figyelt kérdés

Már korábban feltettem ezt a kérdést, de kíváncsi vagyok, hogy azóta jobban megy-e nekem ez az egész.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..


Megmondom őszintén, én nem nagyon látok fejlődést, akárhányszor befejezek egy rajzot, látom milyen rossz lett. Leginkább anime-manga stílusban rajzolok, de azért nagyon ritkán mással is próbálkozom. Tehát, a posztokat nézve jobbak-e az új rajzaim?


[link]



2019. júl. 28. 09:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
27%
A kettő nem ugyanaz?
2019. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ugyanaz, úgy értettem, hogy a fiókra feltöltött régebbi rajzokhoz képest jobbak-e az újak?
2019. júl. 28. 09:36
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát... Szerintem nagyon gyenge.... Ha 10 év körüli vagy, akkor tökéletes., majd lesz jobb, ha idosebb, akkor nem biztos hoyg eroltetni kellene, vsak a magad oromere csinakd.
2019. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok... Csak azt nem értem, hogy miért mondták nekem régen azt, hogy jól megy. Ráadásul volt köztük egy RAJZTANÁR is. Úgy látszik, semmiben sem vagyok tehetséges.
2019. júl. 28. 10:58
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként nekem valamiért tetszik az összes (stílusa, hangulata, tartalma, megvalósítása).

Ettől függetlenül tényleg hazugság lenne azt mondani, hogy profi munkák. Viszont az is hazugság, hogy nem tudsz rajzolni. Sok ember van, aki nem tudna hasonlót produkálni.

Én azt látom, hogy valaki rajzolgat egész jó rajzokat.

De igazából célod nem nagyon van vele, csak rajzolni. Így meg is maradnak a rajzok rajzoknak.

2019. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen, csak visszafelé.
2019. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tgt ***** válasza:
12%
Szerintem van tehetséged, és tovább kéne lépned, és raziskolában tanulni. Ha csak mangákat másolsz, nem fogsz tudni fejlődni.
2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire mondta ezt a rajztanárod,ezekből a másolt figurákből sajnos nem sok derül ki. Mást is szoktál rajzolni? Anatómia,tárgyak,térábrázolás? Ha azokat is gyakorolnád kicsit automatikusan javulna az ilyen karakter rajzod is! :)

Az árnyékolást nagyon elsieted,de ha többfélét rajzolnál,és gyakorolnád az alapokat szerintem rengeteget fejlődnél. Szivesen segítek ha szükséged van rá,képzőművész vagyok,tudom milyen rossz megrekedni egy szinten és nem tudni mit csinálsz rosszul :D

2019. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Istenem, miért beszélitek be neki, hogy van tehetsége? Ahogy egy másik válaszoló is írta, ez 10 évesen jónak számítana. De ő már majdnem nagykorú. Sajnálom, kérdező, de jobb őszintének lenni, mint hazugsággal, vagy valótlansággal áltatni valakit. Nem lehet mindenki jó rajzoló, emiatt nem kell elszomorodni. Másban meg te vagy jó.
2019. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9

Végre egy reális válasz. Azt azonban nem tartom igaznak, hogy másban jó lennék. Az a fajta ember vagyok, aki nem tehetséges semmiben.

2019. júl. 29. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!