Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nézik le azt, aki...

Miért nézik le azt, aki másképp rajzol, mint a többség?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg támadás éri a rajzolásomat. Hogy egyesek szerint nincs jól elhelyezve geometrialiag a rajzom, vagy hogy nézzek más hobbi után. Míg más fényképszerű rajza kap vagy ezer like-ot, az enyém jó, ha 10-et kap.


Nem rajzolok gyerekesen, sokáig dolgozom egy rajzon, de a nagymértékű fotorealisztikus árnyékolást nem szeretem.

És miért rajzol mindenki ugyanúgy?


2019. nov. 17. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik a stílusod. Lehet, hogy egy bizonyos kultúrközegben mozogsz, ahol a stílusod nem illik a korstílusba és a helyi kultúrába. A francia Művészeti Akadémiának sem tetszett az expresszionizmus.

Lehet, hogy simán nem tetszik a stílusod. Ne foglalkozz vele, lehet, hogy az a művészet, ahogy te rajzolsz.

2019. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"Megismétlem akkor! NEM a hibáimra vagyok kíváncsi. Miért olyan nehéz végigolvasni egy kérdést?"


Hát mire? Hogy az egyenes miért nem görgbe vagy dodekaéder?

2019. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

Ki vagy? :D Van Facebook oldalad?


Csak azért, mert ismerős a probléma. Én ezzel szenvedek, de egy szaktársam (nem rajzra járjunk, teljesen mást tanulok) adott egy király tippet:

"A embereknek a megszokott tetszik, nem mernek újítani, félnek az új dolgoktól".


Szívesen megnézném a rajzaidat.

2019. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Verdit kivágták annó a Milánói konzervatóriumról....

később mégis Ki lett Ő?!?

semmi sem lehetetlen az akarat és szorgalom előbb vagy utóbb utat tör magának....kakild le magasról aki lenéz vagy nem étja a tehetséget...

de Tesla is ilyen volt persze tök másban alkotott dehogy akét kezét ugyanúgy használja elment rajtanfolyamra-kigúnyolták balkezessége miatt kivetették a "közösségből"-Mégis Ki lett belőle?!?

ma napig Őt emlegetik---pl Edisonról azt sem tudja a nagy maygar átlag hogy néz ki....

2021. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

ha nem látja a tehetséget...

nem kell mindig a járt utat járni-csomó felfedezetlen törvény egyébb dolgok vannak a világon-ha fiatal vagy nevesd ki a lehetetlent!!!

2021. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy így gondolod. :) Nem is értem, miért nem értékelik az egyéni művészeket.


Tudom, mit kell javítanom a rajzaimon, meg is teszem majd.

Csak tudnám, Verdit miért tették ki. Lehet, nem akarták, hogy mindenkit lekörözzön.


Volt, amikor eléggé durva kritikákat kaptam. Olyan is előfordult, hogy amikor egy jobban sikerült munkámat tettem fel, akkor alig kaptam rá kommentet, a bántóktól semmi sem jött, csak 1-2 dicséret és építő kritika.

2021. márc. 14. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!