Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudom hogy nagyon rossz mint...

Tudom hogy nagyon rossz mint tartalmilag mint szerkezetileg, de kérhetek véleményt? Fejlődni szeretnék ilyen téren.

Figyelt kérdés

Arcod mosolya

Szívem derűje

Eszem ostoba

Lelkem estéje


Enyém lehettél

Én szerethettelek

Vajon szerettél?

Félek, hogy elvesztelek


Hiányzik az illatod

Hiányzik az érintésed

Emlékem megtartod?

Kell a jelenléted


Bárcsak tudnád

Csak oltalom voltam?

Bárcsak olvasnád

Miért vezetett melléd utam?


Éllj a mának

Nevetve mondtuk

De jöttek a vágyak

Remegett gyomrunk


Adj egy esélyt

Hidd el boldoggá tehetlek

Tegnap éjjelét

Őszintén mondanám, hogy: ,,Szeretlek"



2020. jan. 19. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
*mind
2020. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez a koltemeny amatornek is gyenge. Ertelmetlensegek vannak benne, pl:

Megkerded, szeretett -e? Tehat mult ido. Aztan ujra jelen, hogy elveszitelek. De ha mar multbeli szeretesre kerdezel, azt sugallja, h mar nincs kozotok egymashoz.

Aztan: hogy jon ide a boldogga teves, esely keres temakorbe a tegnap ejjel?

Ez ki is derul, h elvesztetted, mivel irod, h hianyzik.

Es a vegen: h jon ide a tnap ejjel???

2020. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Inkabb vegyel a leanyzonak valami szep viragot vagy hivd el egy romantikus vacsorara, de ezt ne mutasd meg neki.


Se eleje, se vege, hol multido, hol jelen, hol jovo, akar egy versszakon belul is. Az elso versszak teljesen ertelmetlen. A tobbi stilisztikailag (is) ertelmezhetetlen, a kozpontozast hirbol sem ismered, rimek, ritmus sehol. Szerintem ez nem a te utad, ha erted hogy ertem.

2020. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!