Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan érdemes gitározni...

Hogyan érdemes gitározni megtanulni?

Figyelt kérdés
Hogy érdemes? Mármint magamtól meg tudok rendesen tanulni? Mert időm most nincs tanárhoz járni (plusz nem is lehet jelenleg). Viszont saját gitárom nincs. Nyilván először egy gitár kéne, de utána hogy a legcélszerűbb nekiállni?

2020. ápr. 4. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a motiváció az egyik kulcsösszetevő, ha az megvan, akkor szerintem az internet segítségével sikerrel fogsz járni :)
2020. ápr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapmotiváció, hogy be vagy sózva egy gitárért. Ha annyira akarnál, most azt kérdezted volna, hogy a zsebedben lévő pénzért tudsz e hangszert venni.


Máskülönben azt javaslom, hogy a facebook legnagyobb gitáros közösségét bombázd a kérdéseiddel, jóindulattal fognak segíteni.

2020. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Még csak elméletben tervezek, mert ki tudja mi lesz, meg most van időm végiggondolni az életemet és a céljaimat, álmaimat. És úgy érzem, ez egy nagy álom. Nem igazán szeretem a privát életemet a Facebookon, Instagramon,stb-n élni, de köszönöm a tippeket. 😇✌️
2020. ápr. 5. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap gitározzál amennyit csak tudsz, és akkor előbb-utóbb belejössz. Mondjuk az elején néha erőltetni kell a dolgot.


Én úgy csináltam, hogy nézegettem a kedvenc gitárosaimról videókat youtubeon. Koncertfelvételeket, meg ilyeneket. Az oktatóvideóktól 5 perc alatt bealudtam.

2020. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!