Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem merem felvállalni?

Miért nem merem felvállalni?

Figyelt kérdés

Aki eddig hallott szerintük gyönyörű hangom van,a legmagasabb részeket is teljesen könnyen kiéneklem.

10. es vagyok,az suliban már tavaly az első héten “felfedeztek”.

Azóta kb minden héten csak 4 napot voltam suliba mert hetente mentem fellépni városházára,kórházakba,idősekotthonába,megye házára stb...

(Nem dicsekvés)

És a lényeg hogy nagyon szertnék tik tokra éneklős videókat amiben megmutatom mit tudok, csak hát nagyon félek az emberek véleményéttől, tudom hogy ez minden mai énekesnek akár profiknak is benne van hogy kapnak hideget meleget,De amint megcsináltam a videót, és a közé tétel gombra akarok kattintani valahogy egyből megakad az ujjam es inkább kilépek az egészből, miért van ez?



2020. júl. 2. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a YouTubeon énekelj, a tiktokon az alja népség van, akik mindent leszólnak ami nem a trendi. Ott én se találnám meg, pedig szeretem az ilyeneket, sok "nem befutott" énekest hallgatok YouTubeon. Főleg azokat akiknek csak párszázas, esetleg ezres nagyságrendű nézettsége van, nem tízezres.
2020. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen inkább a youtube-ra töltsd fel.

Szerintem senki sem fog leszólni, ha tényleg jó hangos van.

2020. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!