Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Butuska ez a versike? Mit...

Butuska ez a versike? Mit javitsak rajta, hol nem rimel?

Figyelt kérdés

Szerelmem!

Suttogj a fülembe búgó hangokat, szívem kitárom, várj, csak egy pillanat.

Ölellek forrón öledbe omlón, tenyered simít hátamon s ez oly jó!

Mennyire vágyom szüntelen szeretni; te tudod csak, te érzed szívemet lüktetni.

Annyi kedves érzés ül itt belül mi csak neked terem, add magadat bensöd én is had ismerem.

Csak ölelj karodba zárva, csókolj szüntelen, semmi sem nehéz, felhön repülök, -igen- egy kis fehér fellegen.

S onnan nézek én kicsiny porszem emberek, mit árthattok nekünk, nézzétek, ez a szerelem!


2010. aug. 3. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

" semmi sem nehéz, felhön repülök, -igen- egy kis fehér fellegen."


Ez hosszú.Ebből kiveszel valamit vagy átírod,akkor sztem nagyon aranyos,jó vers lesz belőle:)

2010. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Pontosabban már most is jó vers,csak az a sor hosszú:)
2010. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jó hát vedd ki belőle az IGEN-t és akkor is jó, ugyanazt jelenti.. amugy sem annyira az a lényeg az a felhő és az az igen odakoncentrálja az figyelmet, mintha az nagyon lényeges lenne.


Szerintem nem butuska vers, naggyon jó, nagyon őszinte, jók benne a képek, megelevenedik előttem minden sor...

Én is írtam a páromnak már sok ilyet, elég hasonlóakat... sajnos nekem még nem írt senki sem ilyen szépet...

Pedig szerintem mindenki tudna, akiben tombol a szerelem a másik iránt..

2010. aug. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy piciket negativ kicsengésű a porszem emberkék lenézése, akik "ugyan már mit árthatnak nekünk"...

az eddigi sok magasztos és szép, meleg kép után.


Szal talán inkább a zűrzavaros világtól való biztonságos távolságra hívtam volna fel a figyelmet (az talán nem olyan "lenéző") aminek valamelyest pozitívabb az üzenete..

de amúgy a vége tetszik, szóval jó a csattanó...


Hagyd így szerintem... ugyis lesz még több is.

2010. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Miért jó ilyen nyálas szarokat írni? Fogadok, hogy ki fogod rakni facebookra, hogy minden p1csa lájkolhassa, akiknek fogalmuk sincs az életről, csak a szavakban hisznek.
2010. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez nem nyálas szar!


Ezek az ő érzései, amiket le mert írni is, illetve olyan csodálatos élmény, amirol ugy gondolja erdemes megemlékezni akar egy verssel is.


Pontosítsunk azon amit írtál:

A TE ÉLETED AZ, ami nem ilyen, az valószínűleg nagyon sivár! Csak sajnálhatod.


Az Ő (versíró) élete viszont ilyen. :)


Gondolkozz el rajta...

2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hol a javított változat:)Kérjük!:)
2010. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm, még a negativ hangulatú válaszolónak is igaza van részben.

Nem fogom kirakni a fb.-ra! -irtam már többet is, de nem mutogatom-

Csak egy légböl kapott ötlet volt, hogy ide kitettem. Öszintén szólva azt vártam, hogy vagy senki sem ir, vagy azt, hogy ilyen már van százezer. Kicsit elcsépelt. Igen, van százezer, ugyanezekkel a szavakkal de nem ugyanebben a sorrendben.És a helyesírásom sem százas:)


Ja a story a következö:

A barátnöm mindjobban bizonygatta, hogy a srác (akit már két éve ismertem akkor) nem nekem/hozzám való, csak hibái vannak, hagyjam elsikkadni a barátságot vele. Sajnos sikerült meggyöznie. A lány nem sokkal utána hátat forditott nekem (3 évvel ezelött, 20 éves barátság után), még mindig fogalmam sincs, hogy miért.(Habár most a napokban jelentkezett, nagyon bünbánó levéllel.) A legnagyobb slamasztikában voltam, amiben csak lehettem. Romokban hevert az életem...Ez a fiú, akinek olyan sok hibája volt, amit csak kitaláltunk -én és a barátnöm- , ö húzott ki...külföldre költöztünk.


Ö lett a férjem.


Az igazi szerelmes érzések most kezdenek kibontakozni igazán itt belül a szívemben. Mostmár szabadjára merem engedni az eddig görcsösen visszafogott bizalmat- szeretetet.

Ez a házasság jól átgondolt, nem rózsaszín függönyös - szerelemelvakitós, aztán fél év múlva elválós.


Szép napunk volt tegnap. Valahogy mégsem éreztem olyan helyénvalónak, hogy csak úgy odamondjam neki: szeretlek. Ennél azért többet érzek.

Leültem a gépem elé s elkezdtem csak úgy irni amiket érzek, engedtem, hogy jöjjön, semmit sem töröltem vissza. Kb annyi idö alatt volt meg ez a versike, mint amennyi idö alatt le tudtam gépelni a betüket. A férjem eközben a másik gép elött ült, játszott egy stratégiai játékot. Az msn-en nem volt fent senki. Mégis... feltünöen sok billentyüvel zajoskodtam egy ideig...."Nekem irsz, Kedves?"- kérdezte :) majd olvasni kezdett. Azt az ártatlanul szerelmes mosolyt az arcán sosem felejtem el...



"Szerelmem!


Suttogj fülembe búgó hangokat, szívem kitárom, várj, csak egy pillanat.

Ölellek forrón öledbe omlón, tenyered simít hátamon s ez oly jó!

Mennyire vágyom szüntelen szeretni; te tudod csak, te érzed szívemet lüktetni.

Annyi kedves érzés ül itt belül mi csak neked terem; add magadat bensöd én is had ismerem.


Csak ölelj karodba zárva, csókolj szüntelen. Felhön repülök, egy kis fehér fellegen,

S onnan nézek én, kicsiny porszem emberek, mit árthattok nekünk? Látjátok?! -ez a szerelem!"


Jobb így? Kicsit kedvet is kaptam....köszi, hogy segitetek!!!

2010. aug. 4. 17:05
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ölellek forrón öledbe omlón"


ez a rész tetszik a legjobban, olyan erotikus dallama van.

2010. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ez nem nyálas szar!


Ezek az ő érzései, amiket le mert írni is, illetve olyan csodálatos élmény, amirol ugy gondolja erdemes megemlékezni akar egy verssel is.


Pontosítsunk azon amit írtál:

A TE ÉLETED AZ, ami nem ilyen, az valószínűleg nagyon sivár! Csak sajnálhatod.


Az Ő (versíró) élete viszont ilyen. :)


Gondolkozz el rajta...

"


Igazi lány vagy. Amúgy ilyen választ vártam:D

Azt bírom az ilyen emberekben, hogy azt hiszik, hogy ők mindent tudnak és az evolúcióü csúcsát képezik, mert ők képesek SZERETNI és vannak ÉRZÉSEIK, és aki ilyen kritikát mer írni, az nyilván érzelmi zsákutca. Nagy lóf*szt.

Higgy amit akarsz; a 16 éves p*csáknak ez a "csoádlatos élmény" a képmutatásban, rivalizálásban b*szásban és "imádom, hogy ilyen tökéletes sexy bitch vagyok"-típusú myvip-képaláírásokban merül ki. Azt se tudják, mit beszélnek, de azért kiírják a nagy, mélyértelmű idézeteket, persze angolul általában, mert az olyan menő, aztán a nagy idézetet azzal ünneplik meg, hogy szarrá isszák magukat, és hagyják, hogy 6-an átmenjenek rajtuk.

Persze, mivel elnőiesedik a társadalom, a fiúk is ilyenek lesznek lassan, beállnak a sorba, mindenki nyomja az ilyen és ehhez hasonló verseket és életbölcsességeket, de még mindig minden a dugásra megy ki. Aki nem hiszi el, áltatja magát, máskülönben miért hagyna el egy férfi egy feleséget egy 18 éves ribancért? A szerelem se több, mint a hülye hormonjaink játéka, akár tetszik, akár nem. Most persze a sok felháborodott érzelmes lány, aki azt hiszi, h nekem nincsenek érzelmeim, le fog pontozni... dehogy nincsenek, csak nekem már ez abszurd...

2010. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!