Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Butuska ez a versike? Mit...

Butuska ez a versike? Mit javitsak rajta, hol nem rimel?

Figyelt kérdés

Szerelmem!

Suttogj a fülembe búgó hangokat, szívem kitárom, várj, csak egy pillanat.

Ölellek forrón öledbe omlón, tenyered simít hátamon s ez oly jó!

Mennyire vágyom szüntelen szeretni; te tudod csak, te érzed szívemet lüktetni.

Annyi kedves érzés ül itt belül mi csak neked terem, add magadat bensöd én is had ismerem.

Csak ölelj karodba zárva, csókolj szüntelen, semmi sem nehéz, felhön repülök, -igen- egy kis fehér fellegen.

S onnan nézek én kicsiny porszem emberek, mit árthattok nekünk, nézzétek, ez a szerelem!


2010. aug. 3. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen,így jobb.:)Szuper:)

17.33,azért mert téged (feltételezhetően)elhagyott a férjed egy fiatal lányért,azért nem kéne mindenkit utálnod,akiről úgy gondolod,hogy ő is abba a korosztályba tartozik.Az első válaszod,hogy nyálas sz.r,az a te dolgod.Persze hogy neked is vannak érzéseid,csak éppen te nem szereted ezt a stílust.De hogy a 16éves lányok szokásai hogy jönnek ide,azt nem értem.

2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"17.33,azért mert téged (feltételezhetően)elhagyott a férjed egy fiatal lányért,azért nem kéne "


Kezdjük ott, hogy fiú vagyok...

2010. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

23:25

Értékelem a kommentedet, nem minden pasi tudja átéresni az ilyen nyálas ömlengéseket amiket irtam, de valld be, neked is jól esne, ha valaki kényeztetne, kedvedre tenne, s nem egy snassz szeretlekkel zárná le a sex-szel eltöltött órákat.

A többi dolog, amiket irtál az nem igazán tartozik rám.

Eléggé fiús lány vagyok amúgy. Ha mondjuk chatelnénk valamikor akkor azt hinnéd, hogy valami fiú honfitársadnak osztod az észt -te mint nagyokos-, aztán amikor kiderülne, hogy lány vagyok, akkor meg hallgatnál - mint s@r a füben-, mert nem tudnál megmukkanni. Nem lehet beskatulyázni sem a nöket sem a férfiakat, ahogyan te teszed. Söt, vannak pillanatok, amikor totál mások vagyunk, mint amit várnak tölünk...

2010. aug. 5. 00:19
 14/20 anonim ***** válasza:

Na még egy meglepetés ifjú műbíráló kollégánknak:

(én védtem meg a művet)

Köszönöm, hogy lánynak néztél, jót mosolyogtam rajta.

Fiú vagyok! :D Sőt férfi. 35 vagyok, van két gyerekem, és még b.zi sem vagyok. De már életemben én is tapasztaltam ilyet, ilyen igazán szép kapcsolatot, amirol ez szol.

Létezett, a MI világunkban ez még létezik...


Ami viszont óriási mázlim, hogy nem kell a mai 16-18 éves korosztályban keresgélnem a "szerelmemet". Biztos kiakadnék és sokat csalódnék, akárcsak te, és teljesen megértelek, egy szavát sem hinném el a sok kis sznob, képmutató, ugyanakkor belülről (lélekben meg agyilag) szétrohadó kiscsajnak, akikből talán sosem lesz, később sem lesz egy igazi nő, egy igazi jó szerető, feleség, anya.... Akik tényleg nem is érzik át miről szólnak az ehhez hasonló versek idézetek.

Te átérzed, de nem hiszel bennük. Ez nem a te hibád. De még életedben lehet szerencséd, hogy megtapasztald ezt is!

Kívánom neked!


Ja, igy egesz jo lett vegul. Na ez nem Petofi, meg Ady, de akinek irodott, annak talan meg sokkal tobbet er! :)

2010. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"

Ami viszont óriási mázlim, hogy nem kell a mai 16-18 éves korosztályban keresgélnem a "szerelmemet". Biztos kiakadnék és sokat csalódnék, akárcsak te, és teljesen megértelek, egy szavát sem hinném el a sok kis sznob, képmutató, ugyanakkor belülről (lélekben meg agyilag) szétrohadó kiscsajnak, akikből talán sosem lesz, később sem lesz egy igazi nő, egy igazi jó szerető, feleség, anya.... Akik tényleg nem is érzik át miről szólnak az ehhez hasonló versek idézetek. "


Üdv a klubban testvér (ha szabad ezt mondanom egy 35 évesenek.)

Örülök, hogy még van, aki érti a problémát...

2010. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek nagyon köszönöm az értékes hozzászólásokat!

Köszönöm, hogy megvédted a müvemet 03:25.

Amúgy én is 35 éves vagyok.

Örülök, hogy vannak még férfiak akiknek a szépre/értékesre még érzékeny, felfogó a szívük!!!!

Mi mök már azt hittük kivesztetek a társadalomból. Akinek ilyen férfit sikerül maga mellett tudni, annak szerencsés az élete!

Nekem is az:)

Köszi mégegyszer!

2010. aug. 5. 13:00
 17/20 A kérdező kommentje:

Uff...megint elnyomtam a betüket: "Mi nök..."

Majd ha még irok valami verset, akkor aláirom, hogy Zriga.

2010. aug. 5. 13:19
 18/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy mondhatod, hogy "tesó", mondjuk egy idősebb tesó :) Sajnos elváltam ám, így kb. tudom, hogy milyen a mai "felhozatal".. bár az ilyen legfiatalabbakat nem ismerem, őszintén nem sok mindenről tudnánk beszélgetni...


Ami kb. 15 éve még természetes volt, még jobban törekedtek az emberek a szerelemre, tartós kapcsolatra, huszonegynehány évesen akár házasodtak is, család stb... tapasztalom, hogy ma már milyen nehéz ugyanide eljutni egy kapcsolattal... vagy fel sem merül. Ennyit változott a világ azóta is. No de még én sem adom fel, hogy újra sikerül, te se add fel! Igazságtalan lenne minden 16-18 éves kiscsajt elítélni. Biztos vannak közöttük is jóérzésűek.

2010. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vannak hát, csak foglaltak. Ha az ember nem Antonio Banderas vagy Bradd Pitt hasonmás, vagy nyálgép, aki állandóan kimutatja, akkor nincs esélye... most mielőtt megint vita lenne, ne értsetek félre, én is nagyon érzékeny vagyok, csak én természetellenesnek érzem kimutatni. Itthon, egyedül, az rendben van. De társaságban... el se tudom képzelni. Mondjuk nekem volt már belőle bajom, lehet, h azért van.
2010. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
14:38 majd még utánanézek, hogy szabad-e még az a lány...
2010. aug. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!