Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha olyan gyenge költő vagyok,...

Ha olyan gyenge költő vagyok, miért plagizálják a műveimet?

Figyelt kérdés
Szoktam írni verseket a poet.hu-ra. Csak néhányan lájkolják, és írnak elismerő kommenteket. Ha a Facebookra tűzöm ki őket, még kevesebben reagálnak rájuk. Viszont többször is találkoztam a saját soraimmal mások oldalain anélkül, hogy fel lett volna tüntetve a nevem. Egyszer egy kislány egy az egyben ellopta a versemet, és a sajátjaként adta ki (Itt-ott elvett belőle, máskor meg hozzátett). Erre ráírtam, és ő hál'Istennek elismerte vétkességét, így nem lett belőle nagyobb baj.

2020. szept. 22. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők még nálad is gyengébbek. Hozzájuk képest zseni vagy, ha kopizzák a műveidet.
2020. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Lehet, hogy igazad van.
2020. szept. 22. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a poet.hu-ra írj verseket, hanem irodalmi folyóiratokba.
2020. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Művészetét stílust formát lopkodnak míg nincs levédette vmi szerintem így is marad...formatervek stb

Nézz körül az autók dizájnja körül pl....

2020. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is írogatok bár még csak gyakorolta tüntették fel,de már a fiókokban lapon fekvő sorok is jelennek meg neten,na akkor H is van?!?
2020. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem a poet.hu értelmét. Miért nem küldöd be igazi helyekre?
2020. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
mert igazi helyeken olyan választ kapsz vissza h elutasítanak s közben ők használják/lopkodják a műveidet-nem szólnak vissza-meg ez egy Balos rendszer irodalom és kultúra-ne tessék elfelejteni...ahogy kiszagolják Te Nem!balos vagy dobnak az aprítóba....
2020. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg mint minden nem !mérhető művészet,szubjektív vagy tetszik vkinek vagy nem-mármint a műved megy az aprítóba....sztem létezik Művészi Irigység is bőven.....
2020. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem támogatom se a bal- se a jobboldalt. Istenes témájú verseket szoktam írni, de a jobboldali pártoknak se vagyok a híve. 6-os: mit értesz igazi helyeken? Egyik versemet pl. a Rapegylethez küldtem be. A honlapjukon ígérték, hogy visszajeleznek, hogy megkapják, de miután írtam nekik, hogy hol a visszajelzés, arra se bagóztak rá se. Eredményhirdetésről ugyancsak nem kaptam értesítést. Mikor rákerestem, onnan tudtam meg, hogy ez a vers nyert: [link]
2020. okt. 18. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazi hely alatt olyan pályázatokat értek, amik valós terjezstést ígérnek, ISBN-számmal ellátott kötetben vagy folyóiratban.

Vagy olyan online felületeken, amik valóban többezres látogatottsággal rendelkeznek, de van szerkezstőségük, nem pedig boldog-boldogtlan feltöltheti a művét: Félonline, Nincs, Kulter, Műút, Bárka, Jelenkor, Irodalmi Jelen, Élet és Irodalom, Napút stb.

2020. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!