Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Számotokra milyen a szerethető...

Számotokra milyen a szerethető női főszereplő?

Figyelt kérdés

Ritkán kedvelek meg női karaktert, akár film, akár könyv. De nem tudnám megfogalmazni, hogy milyennek kéne lenniük ahhoz, hogy megszeressem őket, ezért érdekel a Ti meglátásotok. Mellesleg magam is nő vagyok és a körülöttem élő, valóságos nőkkel semmi bajom. :)


Kedvenc műfajaim: sci-fi, fantasy. Hozzátenném, hogy a sci-fit leginkább könyvben vagy filmben szeretem, anime felhozatalban pedig nem ismerek igazán jót. Ezzel szemben a fantasyt jobban csípem anime/film köntösben.



2021. febr. 13. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt lehetetlen megválaszolni. Szerinted csak egyféle női szereplő létezik?? Akármilyen személyiségű szereplőben (igen, még a beképzelt gazdag csajsziban is) megvan a potenciál, hogy a közönség neki szurkoljon, ha jól kezeli az író, és jól ábrázolja őt.
2021. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért gondolod, hogy csak egyfélére vagyok kíváncsi?
2021. febr. 13. 22:59
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy nem egyféle választ akarsz kapni, az egyértelmű - hisz sokunktól kérdezel. Viszont azt várod, hogy fejtsük ki, milyen szerintünk egy szerethető szereplő, amikor erre nincs egyértelmű válasz. Mist mondhatom azt, hogy legyen a szereplő okos - de a történettől függően ez ugyanúgy lehet pozitív, mint idegesítő tulajdonság.
2021. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze, lehet árnyalni a képet, ha valaki szükségét érzi. Hosszabb kifejtést is szívesen olvasok.
2021. febr. 13. 23:18
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez lehet, hogy egy elég népszerű nézet, de én nem szeretem a túlzottan tökéletes női/férfi főszereplőket. Nem találom őket annyira reálisnak (vagy csak szimplán irigy vagyok rájuk).:)

De igazából lehet, hogy mindenki azokat a főszereplőket/szereplőket kedveli jobban, akikkel jobban tud azonosulni bármiben. Ez valószínűleg így is van. (Ez nem azt jelenti, hogy mindenki csak azokat a szereplőket kedvelheti, aki olyan, mint ő)


Ezen a kérdésen elgondolkodva felmerült bennem egy olyan lány főszereplő karaktere, aki mondjuk bátrabb egy kicsit, de nehezen fejezi ki önmagát, kissé szótlan, de ha valakit jobban megismer, annak tud beszélni (sokat). Őt én például kedvelném.

2021. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra Ellen Ripley az.Okosan gondolkodik és ügyesen harcol.
2021. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a női szereplők/főszereplők mindig kicsit félre vannak értve. Annyira utáltak az olvasók vagy nézők által, hogy aki még nem olvasta azt a könyvet vagy látta azt a filmet, sorozatot, animét, az is már azt hiszi, hogy nem fogja kedvelni azt a szereplőt.

Tény év való, hogy vannak olyanok akik tényleg rosszul vannak megírva ... De ugyanolyan vannak ilyen férfi szereplők is.

Nincs olyan, hogy ‘tökéletes’, mindenkinek más a véleménye, én lehet az erős női karaktereket szeretem, más már lehet, pont az ellenkezőjét.

2021. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődő képes. Az út amit bejár értékes.
2021. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Nőies Asszonyias-értékelhető nem mesterkélt-kegyelmező-elesett felkaroló-szegény felé kezét nyújtó de nem túl szenteskedő...(így Vasárnap)

reménykedő bízó harcoló magamódján a fontos eszmékért-ezek talán egybegyűrve

2021. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

természetes -nem mesterkélt-s talán a"szuperNősége"szívből jön

előző voltam(de szuper nő pl egy Anya-aki vigyáz a Családjárakitat s hűséges)ezt denizék tökéletese megírták:a Szerelemre vágyó lány-aki nem a vmit vmiért kapcsolatot pártolja-haggyományos(klasszikus értékek)ha filmet akarnál rendezni belőle Olasznak kéne lenned:mert ők valahogy ezt a Lelki Síkot megpendítik az érzelmek hangján....és legtöbbször el is találják

2021. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!