Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Számotokra milyen a szerethető...

Számotokra milyen a szerethető női főszereplő?

Figyelt kérdés

Ritkán kedvelek meg női karaktert, akár film, akár könyv. De nem tudnám megfogalmazni, hogy milyennek kéne lenniük ahhoz, hogy megszeressem őket, ezért érdekel a Ti meglátásotok. Mellesleg magam is nő vagyok és a körülöttem élő, valóságos nőkkel semmi bajom. :)


Kedvenc műfajaim: sci-fi, fantasy. Hozzátenném, hogy a sci-fit leginkább könyvben vagy filmben szeretem, anime felhozatalban pedig nem ismerek igazán jót. Ezzel szemben a fantasyt jobban csípem anime/film köntösben.



2021. febr. 13. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

tippek/példák

Epicdrama:"kismókus"-a köpönyegforgatóból

az olasz színésznó:"róma ege alatt"-"stúdio1"(bár a stúdió egyből mnidenki annyira szerethető-mert a három női főszereplő az elég valóságközeli helyzetet alakítja...;)))

2021. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
97%
Nálam minden főszereplőnél az a lényeg, hogy valamiben egyet tudjak érteni vele, hasonló legyen a gondolkodása. Lehet, hogy ez ilyen semmit mondó válasz, de ennyit tudok hozzá tenni.
2021. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Én azokat szeretem a leginkább, akik határozottak, erős személyiségük van, de kifinomultak, intelligensek is.
2021. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
akkor biztos magadat szereted a főszereplőben...ez így bálványimádás Vasárnap hajnalán...
2021. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy pozitívum ha nincs kint mindene csak azért mert nő és mert ezzel felkelti a figyelmet azaz szolgáltatást nyújt hogy be vonzza a bizonyos egyedeket!

Szerintem elég gáz hogy már csak egy nő úgy tud boldogulni ha kirakja és ez mindenre igaz! Film játék könyv-manga anime zene stb stb

Hozzáteszem férfi vagyok de az hogy a nők mind a való életben mind a szórakoztatásban inkább tűnnek tarifás svájci munkásoknak mint hölgyeknek-nőknek...

belső értékekben (habár az is belső érték volt amit le írtam)

Legyen karaktere és öntudata ne azért legyen bent az adott műben mert ezzel jobban be vonza a közönséget “mert senki nem szeret virsli partit nézni…” hanem legyen részese a cselekménynek

Pl Harry Potter Hermione!

sem karakter sem öntudat! Nem volt részese a cselekménynek nem is tett hozzá de nem is vett el belole csak bele csöppent de bármelyik másik karakterrel lehetett volna pótolni...

+ ami még eszembe jutott és ne csak azért legyen benne hogy legyen kivel szexelni avagy romantikázni és elindítani egy szerelmi botrányt úgy 10 perc műsor időre… konkrétan Hermione haszna ennyi volt hogy Ron féltékeny legyen... de ha már Harry Potter filmek (és vagy könyvek) nagyon sok jó szereplőt ki lehetett volna bontani pl dracot akivel elvileg Harrynek rivalizálni kellett volna és őszintén az ő karaktere az egyik legösszetettebb és legjobban megírt mert konkrétan a srác 3 és 4 felé van húzva egyrészt a családja szabályai utána az iskolai háza-barátai a saját döntései valamint a sötét úr felé is


Animéből hát gondolom a sao ismerős na az remek példa a trash női szereplőkre de még a férfiakra is…

Ezek között is elég kevés a jó női karakter talán az egyik legjobb az mikasa aki nem azert van ott hogy megdugják és hogy kielégítsék a férfi közönséget…!


A csodanő első része elég jó volt és a többi is hozta a formáját ha közben nem egy tangában lett volna a harci öltözéke és a kamera nem a fenekét vette volna akármilyen jó nő is gal és elhiszem hogy a kamerás is alig bírta ki...


Még talán az új star wars szériában volt jó a főszereplő legalábbis nem a mellei és a feneke volt egész végig kiemelve hogy Huu de milyen jó nő szoval kapja a legkevesebb ruhát ami bele fér az adott év karikába...

Mondhatni fejlődő képes is volt a karakter


Visszaterve a hp-ra talán luna volt a legjobb női karakter mert nem azert volt ott hogy megdugja bárki is hanem egyszerűen érdekes és vicces volt valamivel előrébb is vitte a cselekményt

2021. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja még az úr sötét anyagai van van jó női főszereplő aki elég érdekes volt ja valószínűleg a tv csak azert nem szexualizalta szét mert épp 13-14-15 éves volt… de a könyvben ez jobban érződik mert ott azt használnak amit akarnak (pl lehetett volna egy 18-20 éves is a szereplő)
2021. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
nem írtad félre-nem véletlen az Úr sötét angyalai?!?
2021. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy nincs közös pontom a főszereplővel, vagy teljesen más, mint amilyen én vagyok. Sőt! Így érdekesebb :D


A lényeg, hogy ne legyen sablonos, unalmas és tökéletes. Legyen élő a karakter, legyen valaki, akivel akár a valóságban is összefuthatnék. Felőlem aztán lehet "gonosz" is. Adjon valamit nekem, ha már ő a főkari.


A saját tettein keresztül tanuljak én is, érezzek vele együtt értsem meg a tettei miértjét.


Nem baj, ha nem szerethető egy karakter az elején. Az sokkal nagyobb baj, ha nem fejlődik sehová és csak úgy tengődik, csak úgy van, hogy legyen valaki, akin keresztül olvasunk.

2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

a történelem a huzatos hajnalán volt két főszereplő.egy fiú és egy lány

messziről kerülgették egymást nehol perzselt s feltámadott a láng

történelmek6történetek hajnnalán tán egymásé lehetett a két pár?!?

nemtudom merrre most halk szavuk-talán kéz-karbafogva andalog

vég

2021. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

zet ez lenne s a környezet elfeledte?! vén mesemondók szája tán már zárva

mit tudnak róla egyetlen ember sem -kinek nem él szeretet a szívében élhet ez?!?

szájról szájra mondott mese-s megfejtés vajon él még a lány -a szerelem-a feledett férje még?!?

(by Áprily)

2021. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!