Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tudnám az érzelmeim...

Hogy tudnám az érzelmeim kirajzolni?

Figyelt kérdés
Elég sok negatív érzelem van bennem, és szeretném rajzokba önteni. De úgy akarnám, hogy ezek az érzelmek tülröződjenek benne, De hogyan csináljam? Hogyan adhatnák képi formát az erzéseimnek. Valamiért úgy érzem, hogy ez segítene csak ezekkel az érzelmekkel bánni, de nem tudom, hogy csináljam...

2021. febr. 26. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el firkálgatni akármilyen médiummal, legyen az grafit, színes ceruza, festék, bármi, amit szeretnél. Kicsit ilyen tudattalanul, és lehet közben megformálódik benned, hogy hogyan ábrázold az érzéseidet.
2021. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tudsz rajzolni? Milyen stílus, technika vagy képi forma áll közel hozzád? Úgy fogod valóban kiadni az érzéseid, ha közel áll hozzád a forma, amibe önteni akarod.

Egyik lehetőség, hogy elkezdesz rajzolni valami teljesen ártatlan dolgot. Utána ahogy haladsz vele, lassan szabadjára engeded a negatív érzéseket, és ennek megfelelően fog új töltetet kapni a rajz.

2021. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen negatív érzéseid vannak? Ezt neked kéne tudnod, ösztönből kéne jönnie az ilyesminek.

pl. valaki aki egyébként szépnek tartja magát, de belül ürességet kiégettséget érez, lerajzolhat egy szép környezetben levő szép ruhájú porcelánbabát, aminek szét van repedezve az arca.

Vagy egy házas ember, aki boldogtalan a kapcsolatában és nem tud szabadulni belőle, ezt lehet ábrázolni egy ketrecbe zárt madárral.

Vagy ha nem tudsz nyitni más emberek felé, úgy érzed senkit nem érdekelsz, lehetsz egy ember aki nyújtja a kezét mások felé, de a lábaid hozzá vannak fagyva a talajhoz, jégkristályok fogságában félig megfagyva.

Vagy bele vagy süllyedve depresszióba, az olyan mintha fekete kezek húznának bele a talajba, a bőrön is felfelé sötét kígyók kúsznak egyre feljebb.

Nem tudom, milyen negatív érzelmeid vannak?

2021. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Kipróbálom úgy, hogy csak firkálgatással kezdem.

Huh azt nem tudom milyen a stílusom, mert mindig csak úgy rajzoltam, hogy másoltam fényképeket, és semmit nem alakítottam rajta, csak lefestettem pont olyanra, mint a fényképen. Lehet akkor ezért nem megy, hogy így elvontabban csináljam. Nem igazán tudom, hogy ezt mennyire kell gyakorolni, és mennyire megy elsőre. De lehet azért nem megy, mert még gyakorolni kell, hogy így álljak hozzá?

Hát leginkább keserűség van bennem, mondjuk jelen pillanatban pont nem. Este szokott rámjönni.

2021. febr. 26. 16:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor először rajzolj fotó alapján, de csak emlékezetből. Utána már csak képzelj el egy képet (te találod ki, mi legyen), és azt rajzold/fesd le.
2021. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy érdekességképpen. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

két alsó csajszihoz nagyon hasonló Élő Valós Csajszit ismertem....

csak az alsó kettőt nyitja meg

2021. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az első nagyon magábazárkozott idegenekhez nem nyitó...

az alsó tehetséges simulékonyabb tanítható-nevelhető kedves-simulékony idomulú

persze ezt csak gondolom én felületes ismeretek alapján...

2021. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ott nem lehet megnyitni mindet, nálam működnek. :(
2021. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Második egyenlő utolsóval elsőt szintén láttam-nem kitörve...

merylin Monrooe a kakukktojás....

szerintem;))

2021. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!