Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomrol?

Speed-L kérdése:

Mit gondoltok a rajzomrol?

Figyelt kérdés

szerintetek ez milyen..kezdő vagy haladó?...tudom hogy még messze nem vagyok profi...de kb milyen szinten állok?...14/F


[link]


2011. aug. 24. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kezdő, de

1. nem értek hozzá,

2. azért tehetségtelen sem vagy. :)


Úgyhogy javaslom, kérdezz meg valakit, aki konyít egy kicsit a dolgokhoz, vagy ha szerencséd van, itt is akadhat olyan. ;)

2011. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én valahova a kezdő és a haladó közé tennélek. Nem rossz, még lehet belőle valami, de kéne tanulnod egy kis elméletet, árnyékolást, anatómiát stb. Gyakorolj sokat, próbálj először mondjuk csak szemeket rajzolni, de törekedj mindig tökéletességre. Tanulmányozd az arcokat, a fényeket, ha már belejöttél, szóba jöhet élő modell is. Ha viszont ilyesmit akarsz csinálni, úgy értem ebből megélni, akkor nagyon bele kell húznod. Hajrá! :)
2011. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem rossz!

Sőt!

14 évesen jó alap, de még sokat kell tanulni, hogy profi légy!

2011. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
..nem akarok ebböl megélni...ezt csak hobbi szinten akarom űzni...csak kiváncsi voltam hogy..hogy állok :D
2011. aug. 24. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A szája nem jó.
2011. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó,és még sokkal jobb is leszel ha sokat rajzolsz,tetszik,am hogy csináltad,mivel? :)
2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Relatív ez a haladó meg kezdő.Egy pálcikaemberhez képest haladó,de egy portréhoz képest még nagyon kezdő.A kontúr meg a maszatolás nagyon amatőr hatást kelt.

Nagyon sokat kell még tanulnod hogy jó rajz legyen,de van alapod és ezt fejleszteni lehet!

2011. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korodhoz képest jó, de a kontúrt és a maszatolást mellőzd!
2011. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha engem kérdezel akkor egy közepes!
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az arányok viszonylag jók, de van mit javítani azon is. a kidolgozás viszont rossz. barcsay - művészet anatómiája, mindenekelőtt! :)
2011. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!