Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért akar valaki/miért...

Miért akar valaki/miért szeret DJ lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem lemezről, de belsőből zenélsz ha érzed a zenét. Akár improvizációval is meg tudtam/ok fogni csomó embert, közösséget építettem és tartok fenn, sok embernek szerzek sok jó estét. Visszahívnak, annak ellenére hogy nincs számítógép meg zeneprogram. Aki érti mi a ZENE, az nem a DJ-t isteníti. Aki meg mégis őt, az a zenétől, mint olyantól mérföldekre él, s az őt körülvevő zajt - mely mellett megtanult élni-relaxálni - nevezi zenének.

Fontos hogy az olyan ember is megtalálja nyugalmát akár abban is. Mindenesetre egy DJ sohasem vetekedhet egy élő zenésszel - sem ritmusérzékben és pláne nem hallásban.


S ami a kérdést illeti, azért akar DJ lenni, mert benne van az ambíció ami egy zenészben van, csak a hallás és a hangszertudás hiányzik. Ezeket tudja helyettesíteni gépekkel.

2010. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

... aki hallotta azt a szót, hogy Portishead, az tudja miért állok ki a DJ-k, mint hangszeresekkel egyenértékű zenészek mellett. Ezért:

http://www.youtube.com/watch?v=qnUFhrmk3Os

2010. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
89%
Elég idióta válaszokat kapsz! Mert szereti csinálni. Egyáltalán nem könnyű munka! Nehezen leszel elismert Dj, pénzigényes, éjszakázol és a szarul dolgozol, azonnal lesöpör a népharag a pultról és éhen halsz! Ez is csak a szórakoztató iparnak az egyik szelete. Aki szerint ez nem feladat, az mind, egy a munkáját utáló betanított robot. Ugyanugy meló, mint pl: portásnak-, pultosnak-, taxisnak-, reptéri alkalmazottnak-, vagy bárminek lenni! Kedv, lehetőség és tehetség kérdése az egész! Nem lehet mindenki gyári munkás.
2010. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én több hangszeren játszom. Viszont, a zeneszerkesztő programokhoz egyáltalán nem értek. Pedig, próbáltam már többet is. Van ilyen is.
2021. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!